Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a béta pasik sztrájkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a béta pasik sztrájkba lépnének, a nők rájönnének, hogy mit is veszítenek?

Figyelt kérdés

Totális sztrájkra gondoltam: a béta pasik, az átlagosok, az egyszerű melósok, a puák de még az incelek is (vagyis a top 20% alfán kívül mindenki) egyszerre abbahagyná a nők egójának polírozását. Nem írnának rájuk többet társkeresőn, nem próbálnának meg bevágódni náluk, nem hízelegnének nekik, nem dicsérnék meg a ruhájukat vagy a frizurájukat, nem engednék őket előre az ajtóban.


Ha a nők egyik pillanatról a másikra elveszítenék a sok pozitív visszajelzést, kivételezést és előnyt amit az alsó 80% pasitól eddig kaptak, ráébrednének, hogy mekkora veszteség érte őket? És magukba szállnának?



2022. jún. 28. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
96%
Incel pride :D
2022. jún. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ráébrednènk mekkora veszteség ér bennünket:nulla! :D
2022. jún. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel, hogy mit csinálnak azok, akikkel úgysem jönnék össze. :D
2022. jún. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
97%
Engem férfiként is hidegen hagy, avagy olykor inkább kellemetlen, ha olyan nő akar tőlem valamit, akihez nem vonzódom, így ha te a "béta" pasik alatt azt érted, hogy azok a férfiak akik nem tetszenek az adott nőnek kezdeményezés helyett inkább keresnek olyan nőt, akivel kölcsönös a szimpátia, azzal csak mindenki nyer. Azért, mert valakinek nem tetszel, másnak meg lehet.
2022. jún. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
90%
Légyszi sztrájkoljatok, hogy ne kelljen a ronda pofátokat látnunk többet.
2022. jún. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
15 mondja ezt valami átlag alatti gyakoris mucika... 🤣
2022. jún. 29. 06:49
 17/67 anonim ***** válasza:
1%

Ha csak olyan noknel kezdemenyeznenk, akiktol tenyleg akarunk valamit, akkor kenytelenek lennenek rajonni sokan, hogy legjobb esetben is csak B opcionak jok, de mivel gyokerek vagyunk es parhuzamosan csapjuk a szelet mindenkinek, ezert ezt nyilvan nem mondjuk ki.


Az a rengeteg hamis onbizalom hamar szertefoszlana az atlag noknel.

2022. jún. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
88%

Miért gondolod, hogy a nők nincsenek meg a figyelmetek nélkül?

Ennyire fontosnak tartjátok magatokat?

2022. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, én tuti nem szállok be a sztrájkba, mert elég jó vagyok a nőknél (mondjuk leginkább bizonyos csoportoknál).


Meglepő, de amúgy nagyon szép nőkkel néha sokkal könnyebb ismerkedni, mint átlagosakkal. Elég sok nő vágyik arra, hogy egy normális, határozott pasija legyen, és semmi különöset nem kell villantani, csak ne keress érezhetően szarabbul mint ők. Ja meg ne legyél ápolatlan, de kb ennyi.


Én amúgy nem hiszem el, hogy ha valaki heti 3x eljár edzeni, odafigyel az étrendjére, normálisan öltözködik és tisztálkodik, annak óriási gondjai lennének a csajozással.

2022. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
2%
#18 mindenki figyelmet szeretne. Szexuális értelemben meg főleg
2022. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!