Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a béta pasik sztrájkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a béta pasik sztrájkba lépnének, a nők rájönnének, hogy mit is veszítenek?

Figyelt kérdés

Totális sztrájkra gondoltam: a béta pasik, az átlagosok, az egyszerű melósok, a puák de még az incelek is (vagyis a top 20% alfán kívül mindenki) egyszerre abbahagyná a nők egójának polírozását. Nem írnának rájuk többet társkeresőn, nem próbálnának meg bevágódni náluk, nem hízelegnének nekik, nem dicsérnék meg a ruhájukat vagy a frizurájukat, nem engednék őket előre az ajtóban.


Ha a nők egyik pillanatról a másikra elveszítenék a sok pozitív visszajelzést, kivételezést és előnyt amit az alsó 80% pasitól eddig kaptak, ráébrednének, hogy mekkora veszteség érte őket? És magukba szállnának?



2022. jún. 28. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
1%
27: A twitch tot streamereket egyébként elkezdték lecserélni a vtuberek, azaz férfiak, akik animenőnek adják ki magukat kitalált történettel és élettel.
2022. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

"az alap udvariasság, hogy előre engeded az ajtóban"

Miért is?

Egyszer azzal jössz, hogy ezt le se kullantjátok, mert ti vagytok a csodás tökéletes mucikák, akik észre se veszitek a top 20%-on kívüli pasikat.

Utána meg követeled, hogy előre engedjenek az ajtóban, mert ez az ALAP udvariasság veled szemben. Hiszen petefészked van, neked ez jár...

2022. jún. 29. 09:19
 33/67 anonim ***** válasza:
97%

Nem írtam, hogy jár, azt írtam, hogy nem kötelező. Alap, mert ennyit azért annak is illik tudni, aki nem járt illemtanra.

Szerinted mire ébrednek rá a nők, ha innentől csúnya, csóró és bunkó is vagy? Maximum arra, hogy ezerszer jobb nálad a jóképű, pénzes és udvarias pasi. Ami így is van.

2022. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
94%

Minek veszekedtek egy olyan dolgon, aminek semmi értelme nincs?


A személyes tapasztalatokból társadalmi igazságokra következtetni nem egy adekvát módszer szociológiai elemzésre.


Az életben, ahol az emberek nem valami ideológiába belevadulva élnek, döntő százalékban találnak maguknak párt, még ha nem is életre szólót. Azért mert megalázónak érzitek a középszerű nők elutasítását, vagy érdektelennek a férfiak egy részének figyelmét, az személy szerint fontos lehet ugyan, de a nagy képre vajmi kevés hatással van.


Társadalmi változásokhoz társadalmi erő kell, márpedig a számok azt mutatják, hogy az emberek többsége belevág még olyan kockázatos dolgokba is, mint a házasság, és esze ágában sincs a másik nemet mellőzni. Épp ellenkezőleg. Társadalmi erő inkább arra mutatkozik, hogy hogyan lehetne a férfi-női kapcsolatokat, meg általában a párkapcsolatokat és családokat rendbe tenni. Ez a kivonulás meg lenézés valójában az agresszív kisebbségek harca.


Ha engem kérdeztek, én valószínűleg azon gondolkodnék el egyfelől, hogy a nők hogyan tudják támogatni a férfiak egészséges pszichés fejlődését abban a kb. egy-másfél évtizedben, amikor nem akarnak vagy tudnak megállapodni (15-25/30), és férfiak részéről meg azon, hogy hogyan lehetne férfias viselkedés és emberi értékek mentén felkészülni egy olyan életre, ahol a nők vonzónak látják őket, tiszteletre méltónak és tudnak rájuk építeni minden értelemben.


Jöhet a kétoldali lepontozás ;)

2022. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
26%

"Ez a kivonulás meg lenézés valójában az agresszív kisebbségek harca."


Tehát mindenkinek van csaja, csak neked nincs.

2022. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha a gamma pasik is csatlakoznak
2022. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
86%
#35 nekem valóban nincs csajom, csak feleségem. Bár nem biztos, hogy a személyem az érdekes, pont erről írtam.
2022. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok olyan férfit ismerek, akiknek nem okoz ekkora törést a személyiségében, ha előre enged az ajtóban egy nőt. És függetlenül attól megteszi, hogy az a nő egy topmodell a Victoria's Secretből vagy egy 60+-os nő, aki az anyja is lehetne. Mert ez nem udvarlás, hanem egy udvariassági gesztus. Civilizált társadalmakban bizony működnek ilyen normák.
2022. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
0%

#19: "Én amúgy nem hiszem el, hogy ha valaki heti 3x eljár edzeni, odafigyel az étrendjére, normálisan öltözködik és tisztálkodik, annak óriási gondjai lennének a csajozással."


Ha a fejed nem szép és nem vagy brutálisan magas, mint Berki volt vagy Dwayne Johnson, akkor marad még a BMW, tetkók, stb.


Ha nem vagy ilyen stílus sem, akkor semmit sem ér a sportos külsőd.

2022. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
0%

#25: Nem veszed figyelembe, hogy


- Barátságok, lelki szemetesládák elvesztése egy űrt hagyna maga mögött, amit minimum egy cicával vagy kutyával vagy gyerekkel pótolni kéne. Ehhez lenne az alfának is 1-2 szava.

- Mivel a nőnek szüksége van szexre, csak letagadja, ha nem zsizsegne a nő körül ennyi nyálcsorgató SIMP, akkor az alfára ez úgy hatna, hogy még kevésbé érezné veszélyeztetve a pozícióját, eközben a nőre pedig úgy, hogy az alfát még jobban szeretné betörni, még kevesebb dolgot hagyna rá.

- Feltűnne a hónap végi büdzsében az a néhány elmaradt vacsora meg italmeghívás is. Ahogy a kényelmi faktoron is rengeteget rontana, ha nem lenne többé ingyen vagy haveri alapon fuvar, szívesség, telefon, számítógép beállítás, polcfelfúrás, nagy bogár leszedése a függönyről.


#38: "És függetlenül attól megteszi, hogy az a nő egy topmodell a Victoria's Secretből vagy egy 60+-os nő, aki az anyja is lehetne."


Én előreengedem az idős nőt, a plázacicákra szoktam ráengedni az ajtót, aki alapnak veszi ezt a gesztust.

2022. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!