Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mutat érdeklődést egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutat érdeklődést egy férfi, ha végül nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Megfordul a nő után, keresi a "véletlen" összefutást, bókol neki, utána kiabál, hogy jól néz ki, folyton figyeli, még az ablakból is. Aztán kiderül, hogy nem is akar semmit a nőtől. Ilyenkor mi játszódik le egy férfi fejében?
2022. jún. 29. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A "problémás" csajoknál csináltam ilyesmit. Amikor ő közeledett, tuti hogy én menekültem, mert féltem tőle hogy milyen nővel hoz össze a sors.

Esetemben nagyon is jogos volt a félelem és szerencsés hogy nem lett köztünk semmi.

Szóval van benned valami ami aggasztja, és emiatt komolyan nem akar kavarni veled.

2022. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kispisti, ez mind szép és jó, de nem én nyomultam rá, hanem ő rám, és csak ezután "adtam be a derekam" átvitt értelemben, mivel ugye azóta kerül. Ettől nem lesz senki problémás.
2022. jún. 30. 08:03
 13/14 anonim ***** válasza:

12#

Értem én, de nálam is hasonló volt

Volt hogy én közeledtem. És mikor beadta volna a derekát én akkor távolodtam rohamosan. Mert megijesztett a komoly lehetősége annak hogy egy olyan csaj kerül a nyakamba akit én sosem akarnék igazán. És ennek a tudata nem azonnal, csak szép lassan rögzül az emberben, ahogy ismeri ki a másikat. Így megy ez

2022. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagy szájú pancser. Amikor valóban lenne valami akkor megfutamodik mert semmit sem tud nyújtani,illetve tudna nyújtani de túl kevésnek gondolja mert beképzelt vagy nem tudja még mik az igazi értékek egy kapcsolatban.El van egy ilyen ember a kapcsolatban de nem sokat tud nyújtani,érzelmi analfabéta. Ez sokszor előfordul de sok ember ezt nem veszi észre nem foglalkozik vele.
2022. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!