Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nem ismerem. Jó ötlet így írni neki ? 22/L

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni egy srácot,amerre lakok. A nevét tudom, de azt nem ,hogy van e párja, ugyanis semmi nincs kint neki facén.

Arra gondoltam, hogy írok neki egy üzenetére kamu facéről, amelybe bevallom neki, hogy ez kamu profil, viszont ha nincs párja akkor szívesen adok a valós profilomról jelet neki, de nem akarok ott kezdeményezni, mivel nem tudom vevő e az ismerkedésre.

Szóval valami ilyen szöveget fogalmaznék meg neki kamu profilról.

Kis városban élek, szóval nem merek neki városról írni, ki tudja, van e valakije. Hátha reagálna a kamu profilra valamit.


Mit gondoltok?



2022. jún. 30. 10:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

"Írt volna , ha tetszek neki, nem ?"

Szerintem írt volna, ezért jobb, ha nem írsz neki.

2022. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért írt volna a vírusos linkedre? Én se írok sose ilyenekre. Szerencsétlen embernek van elég baja, hogy elküldte 400 ismerősének a linket a vírus, aztán még 150-en elkezdenek neki írogatni, hogy "háháá, víííruuuuus"...

Ignorálom a linket és élem az életemet.

Írj rá rendesen.

2022. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Utána írtam neki is hogy "bocsánat véletlen volt"

Erre nem írt.

2022. jún. 30. 11:40
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy félsz a visszautasítástól és ez biztonságosabb megoldásnak tűnik, de tényleg nagyon rossz ötlet.

Pl. ha neki nem tetszel (ami esélyes az alapján, hogy 'tinderen párok voltatok többször is , de sose írt rád'), és HA esetleg a kamu profilodra azt írja, hogy jó akkor ismerkedjünk (nem valószínű), aztán megtudja, hogy te vagy az, és azt mondja hogy bocsi akkor mégsem, hidd el, hogy az sokkal rosszabb és megalázóbb lenne, mint egy sima visszautasítás.

2022. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

14 igazad van ebben.

Azt nem értem, hogy minek húzott be, ha nem jövök be neki?

2022. jún. 30. 11:51
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy behúz jobbra mert tetszettél még nem jelenti azt hogy írni is fog, ahogy a lányok sem szoktak válaszolni az esetek 90%-ban, ahogy nyilván te is csinálod. :D
2022. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

"Régen tinderen párok voltunk többször is , de sose írt rám"

Ezt követően kutatsz utána és álprofilból rá akarsz írni? Tinderen nem mertél ráírni, álprofilból, facebookon (ami sokkal személyesebb), mégis szeretnél? Nem érzed betegesnek?


"Azt nem értem, hogy minek húzott be, ha nem jövök be neki?"

A férfiak többsége nem nézi kit húz jobbra, csak elhasználja a napi 200 limitet.

2022. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki normálisan, hogy szeretnéd megismerni, ha van kedve, igyatok meg egy italt valahol. Ha a csávót minimális szinten érdekled, lesz valami. A játszadozást engedd el.
2022. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit jobbra huzott, nem nezegette a profilokat. Akivel match van, azt nezi meg jobban. Ha nem irt, akkor nem akar toled semmit, kiestel a szurojen.
2022. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
84%
Ne találgass. Írj neki és majd kideürl
2022. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!