Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nem ismerem. Jó ötlet így írni neki ? 22/L

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni egy srácot,amerre lakok. A nevét tudom, de azt nem ,hogy van e párja, ugyanis semmi nincs kint neki facén.

Arra gondoltam, hogy írok neki egy üzenetére kamu facéről, amelybe bevallom neki, hogy ez kamu profil, viszont ha nincs párja akkor szívesen adok a valós profilomról jelet neki, de nem akarok ott kezdeményezni, mivel nem tudom vevő e az ismerkedésre.

Szóval valami ilyen szöveget fogalmaznék meg neki kamu profilról.

Kis városban élek, szóval nem merek neki városról írni, ki tudja, van e valakije. Hátha reagálna a kamu profilra valamit.


Mit gondoltok?



2022. jún. 30. 10:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok eselye lett volna ezek szerint kezdemenyezni nalad. Biztos, hogy nem jossz be neki, ha ennyit kihagy. Szerintem ne irj neki, mert csak kellemetlenul fogod erezni magad. Kepzeld el, ha azt is mondja az alptofilra, hogy oke ismerkedjetek, aztan megadod az igazit, utana rajon ki vagy, lekoptat megint vagy eltunik... Aztan ha talalkoztok az utcan te lesullyedsz szegyenedben o meg nevet a bajsza alatt.. szerintem ezt te nem akarod. Ha pedig a pasi ennyi eselyt kihagy, az azt jelenti, hogy nem akar semmit.
2022. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%
Írj inkább nekem. Én válaszolok is.
2022. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

21! Igazad van, hagyom a francba.

Csak rosszul esik az egész.. népszerű lány vagyok/voltam, jó az alakom .. csomó férfi ír, akar , aki meg nekem tetszik az le se szar 🙁 mindig az kell ,aki nem elérhető...

2022. jún. 30. 12:45
 24/37 VincentLaw ***** válasza:
100%

#23

Üdv a világomban :D

2022. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. Figyelj! Fogalmazd meg a levelet, számolj el háromig és küldd el.

Ha erre nem vagy képes, akkor lehet jobb, ha nem randizol senkivel, majd pár év múlva megpróbálod újra, ha kicsit érettebb vagy.

2022. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy azt hiszed, attól, hogy átlagnál kicsit jobb nő vagy, mindenkinek bejössz. Ízlésről nehéz vitatkozni. Az álprofilus duma meg nagyon ciki, ilyet írna nekem valaki, egyből leíródna a szememben egy gyáva embernek. Az meg nem túl jó első benyomás.
2022. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
26! Nem jövök be mindenkinek, tudom.. szimplán rosszul esik, hogy pont neki nem.
2022. jún. 30. 13:17
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem jössz be neki? Még el sem utasított :)


Másrészt ha átlagnál jobban kinéző nő vagy, egy jó numerára biztos van esélyed.

2022. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

28!

Olvasd el amiket kommentbe írtam.

2022. jún. 30. 13:26
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ez nagyon gyerekes és nagyon gáz. Ezt kb 12 évesen csinálja az ember.


Ha látod az utcán, köszönj, mosoyogj és próbalj vele szóba elegyedni. Ott elsüthetsz ilyeneket, hogy "de rég láttalak, jó lenne többet" vagy valami. Mellé mosoly, érteni fogja, ha akar valamit, lép.


De a rendes profilodról is írhatsz neki.

Csak ezt ne:D

2022. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!