Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudja néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja néhány férfi elfogadni, hogy hogyan működik a világ, ezen belül a társkeresés sikeressége/sikertelensége?

Figyelt kérdés

Tök egyszerű a képlet, a nők olyan férfit keresnek, akit vonzónak tartanak. Ugye az első, amit lát egy nő a fétfiből, az a külső (ezen belül persze szubjektív kinek mit jelent szép, a helyes, a vonzó). Aztán a következő lépés a másik megismerése. Én/ti sem kezdenétek bele egy ismerkedésbe, ha nem tartanátok vonzónak a másikat, ha semmi étzést nem váltana ki. (Gondolom én). Ú.h. nem értem a folytonos picsogást, hogy brühü, nem kellek senkinek. Írom ezt úgy, hogy több, mint 7 éve egyedül vagyok én is. De az élet nem fair, ezt soha senki sem állította, se Isten, se ember. Összefoglalva, attól, hogy te/(ti) jó ember(ek) vagytok esetleg (jelentsen ez bármit is), attól még nem érdem kérdése egy párkapcsolat.


36/F



2022. jún. 30. 15:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lehet vannak benne elütések, stb. Le*rom, mobilról.
2022. jún. 30. 15:11
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Mert nem így működik a világ, kedves egyszerű barátom. :D
2022. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogyan működik kedves nagyon összetett barátom?
2022. jún. 30. 15:19
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
mik vannak , hamarosan a NAV is itt lesz...
2022. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Részleteiben jól látod a dolgokat, csak nem tudod összerakni.

Te magad írod a kérdésedben, hogy a helyesség szubjektív.

Kb nincs olyan ember, aki ne találhatna párt, amennyiben sokatpróbálkozik és belsőre nem teljesen elcseszett.

2022. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
#5 Vonzalmon alapuló kapcsolata viszont nem lehet akárkinek.
2022. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Ugyanez megfeleltethető az akadálymentesítésre (a rokkant ember sem tehet róla) vagy az idős korra (ezért van nyugdíj 65 év felett meg kedvezmények), illetve a diák (neki is ezért vannak kedvezmények).


Mi pedig privilegizált hetero fehér férfiként a maximális nehézségi szinten éljük az életet és cserébe még egy párkapcsolatra sincs esélyünk.


Nekem úgy is oké, ha kapok valami előnyt a jóléti államtól, a közös kasszából.


De az, hogy mindenért fizessek teljes árat, semmilyen adókedvezmény vagy adóvisszatérítés sem jár, mert biológiailag egészséges vagyok és örülhetek annak, ha az állam nem vet ki gyerektelenségi adót vagy nem variálja úgy a nyugdíjakat, hogy beleszámítson a gyerekek száma az azért már mindennek a teteje.


Örülök, hogy végre valaki elismeri, hogy mi is hátrányos helyzetű csoport vagyunk.

2022. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5 Nem is írtam, hogy nincs olyan ember, aki nem találhatna (azért persze vannak kivételek sajnos), itt inkább a vonzalom fontosságára akartam volna rávilágítani, amit sokszor felró néhány ember a nőknek, hogy ő miért nem annyira "kelendő", mint esetleg más emberek. Aztán megy a brühü, meg az önsajnáltatás, esetleg mások hibáztatása stb.
2022. jún. 30. 15:32
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Sokan a vonzalmat valami megfoghatatlan spirituális izének gondolják. Közben meg ha nincs vonzalom, akkor csak a hideg racionalitás marad, akkor meg kivétel nélkül érdekből lesz veled a nő.
2022. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7 Nem vagytok ti hátrányos helyzetűek, a szex meg az intimitás nem létszükséglet. Meg ne gyere már ezzel a "rokkant/akadálymentesítés" analógiával. Most hogy valaki mentálisan ebbe belerokkan, az számomra értelmezhetetlen.
2022. jún. 30. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!