Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudja néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja néhány férfi elfogadni, hogy hogyan működik a világ, ezen belül a társkeresés sikeressége/sikertelensége?

Figyelt kérdés

Tök egyszerű a képlet, a nők olyan férfit keresnek, akit vonzónak tartanak. Ugye az első, amit lát egy nő a fétfiből, az a külső (ezen belül persze szubjektív kinek mit jelent szép, a helyes, a vonzó). Aztán a következő lépés a másik megismerése. Én/ti sem kezdenétek bele egy ismerkedésbe, ha nem tartanátok vonzónak a másikat, ha semmi étzést nem váltana ki. (Gondolom én). Ú.h. nem értem a folytonos picsogást, hogy brühü, nem kellek senkinek. Írom ezt úgy, hogy több, mint 7 éve egyedül vagyok én is. De az élet nem fair, ezt soha senki sem állította, se Isten, se ember. Összefoglalva, attól, hogy te/(ti) jó ember(ek) vagytok esetleg (jelentsen ez bármit is), attól még nem érdem kérdése egy párkapcsolat.


36/F



2022. jún. 30. 15:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Na akkor én léptem azt hiszem. Elemezzétek ki mindenképpen mélyrehatóan, hogy Balázska.
2022. jún. 30. 16:46
 22/23 anonim ***** válasza:
80%

#16:

Annak az 51 éves nőnek is biztos volt valami baja veled, amiért nem voltál neki szimpatikus. Azért mert van házad meg kocsid stb. attól még nem biztos hogy megvan a kémia köztetek. Főleg ha neki van gyereke is, lehet hogy "apukának való pasit" keres. Nem biztos, hogy benned ezt látta. Ráadásul 5 évvel fiatalabb vagy nála lehet, hogy ez is frusztrálta.

Meg az sem mindegy, hogy ki hol lakik, ha összejönnek ki költözik kihez, ki adja fel adott esetben az addigi életét stb, stb.

Szóval nem hinném, hogy veled van a baj, de azt sem, hogy a nő nagyon válogatós. De egy gyerekkel nem boríthatja fel az addigi életét csak úgy meggondolatlanul.

Te miért nem a saját korosztályoddal ismerkedsz (40-47)? Miért egy idősebb nővel?


Amúgy Balázska tegnap írt ki kérdést, most Aranypatak néven fut. Legalábbis ez az egyik a sok közül. :D

2022. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21%

#10: "a szex meg az intimitás nem létszükséglet"


Az akadálymentes tömegközlekedés sem. Meg az etnikai kisebbségeknek a laptop.

2022. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!