Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudja néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja néhány férfi elfogadni, hogy hogyan működik a világ, ezen belül a társkeresés sikeressége/sikertelensége?

Figyelt kérdés

Tök egyszerű a képlet, a nők olyan férfit keresnek, akit vonzónak tartanak. Ugye az első, amit lát egy nő a fétfiből, az a külső (ezen belül persze szubjektív kinek mit jelent szép, a helyes, a vonzó). Aztán a következő lépés a másik megismerése. Én/ti sem kezdenétek bele egy ismerkedésbe, ha nem tartanátok vonzónak a másikat, ha semmi étzést nem váltana ki. (Gondolom én). Ú.h. nem értem a folytonos picsogást, hogy brühü, nem kellek senkinek. Írom ezt úgy, hogy több, mint 7 éve egyedül vagyok én is. De az élet nem fair, ezt soha senki sem állította, se Isten, se ember. Összefoglalva, attól, hogy te/(ti) jó ember(ek) vagytok esetleg (jelentsen ez bármit is), attól még nem érdem kérdése egy párkapcsolat.


36/F



2022. jún. 30. 15:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Visszatért Balázsunk más néven aztán osztja az észt, csak nem tudom minek? Vagy talán így akarod magadat megnyugtatni, hogy te mint idült alkoholista miért nem kellesz senkinek?
2022. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy összetett kérdés, nem ilyen végletes. A társadalmakat a monogámia stabilizálta, de ettől az emberek nem voltak boldogok - elég a XVIII.-XIX. századi irodalmat olvasgatni. Most a boldogság egy központi kérdés lett, ráadásul az életünk is sokkal színesebb, ingergazdagabb, mint 200 éve. Valójában a párkapcsolatokban élő emberek (= a többség) jelentős része is társas magánytól vagy hasonló érzelmi hiánybetegségektől szenved, mint a szinglik.


Ez nem egy olyan egyszerűen felszámolható dolog, hogy leírjuk egy kockás füzetbe, hogy Vince mennyit adott a közösbe, mennyit kapott vissza, és a kettő különbözetét visszaadjuk neki. A társadalom szövetét nem lehet így szétszakítani.


Én megértem a sikertelen férfiakat is, meg a kétségbeesetten párt vadászó 30+os nőket is, de egyik sem elég ok arra, hogy kiírja magát valaki a társadalomból.

2022. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11 Nem vágom ki az a Balázs, gondolom valamelyik incel p*nci, szerintem tök normális kérdést tettem fel. Én engem pont az ilyen picsogós b*zik idegesítettek fel, azért a kérdés.
2022. jún. 30. 15:52
 14/23 A kérdező kommentje:
12 Egyetértek minden szavaddal. "Végletekben" fogalmaztam meg, de csak mert már kicsit felnyomták az agyvizem az inceles kérdések.
2022. jún. 30. 15:54
 15/23 A kérdező kommentje:
11 Ez a regem már szerintem megvan tíz éve kb. Akkor kezdtem el dolgozni a földhivatalban, azért lett ez a marha név.
2022. jún. 30. 15:56
 16/23 anonim ***** válasza:
10%

#15 Ja persze! Csak ő ,akit itt mindenki Balázsnak hív, folyton váltogatja a nevét, és napjában tőbb hasonló ,siránkozós kérdést ír ki évek óta, ráadásul szintén odaírja hány éves, ami azthiszem most pont ennyi. Stílusod is ugyanaz.


Saját tapasztalatom a kérdéssel kapcsolatban, hogy a nők sok esetben el vannak varázsolva, elvárják hogy a pasi felkeltse az érdeklődésüket, de ők arra se képesek, hogy megkérdezzék hogy vagy?

Napokban beszélgettem egy 51 éves, 1 éve szingli,12 éves gyerekét egyedül nevelő nővel, aki ilyen flegma hozzáállású volt.

46 éves vagyok, van saját házam, kocsin, jólfizető munkám, és csúnya, ehízott se vagyok, Meg azért van pár pozitív tulajdonságom amit értékelnek a nők. De ő nem tudom mit vár egy férfitól? Inkább örülhetne, hogy ilyent talált, de neki ez se volt jól.

2022. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16 Akkor felőlem legyek Balázska :D. Ezt siránkozós kérdésnek venni? Anyám az égben XD. Milyen rendezvényen vagy te?
2022. jún. 30. 16:32
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
#16: Balázs 31/F, nem 36/F. Csak a miheztartás végett.
2022. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
De amúgy annyira örülök, hogy a kérdésre adott válaszok fele az hogy Balázska. Köszönöm az értékes válaszokat.
2022. jún. 30. 16:37
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
#16 Ki figyeli ? :D , Össze-vissza hantázik, meg hány felhasználóneve volt már, szóval kitudja abból is mi igaz?
2022. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!