Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a probléma azzal az ötlette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma azzal az ötlettel, hogy segítsünk idejutni nepáli/nigériai nőket, hogy kapcsolatba kerüljenek egyedülálló férfiakkal?

Figyelt kérdés

Rengeteg egyedülálló férfi van Magyarországon és Európában, aki nem talál semmilyen párt, tehát nem válogat, mint a hasonló helyzetben lévő nők. Lehetséges, hogy ha egyszerűen több eladósorban lévő nő lenne, illetve ha a nők jobban támaszkodnának a férfiakra életszínvonal szempontjából, ezek a férfiak is párhoz jutnának és mindenki boldogabb lehetne.


A nőket nem zaklatnák, a most egyedülálló férfiak meg boldogan élnék családi életüket és még több gdp -t is termelnének.



2022. jún. 30. 19:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/262 A kérdező kommentje:

"évtizedeken át dolgoznak, közben termelve a gdp -t az oké":


Kitermelve a modern feminista nő magas életszínvonalát is, tegyük hozzá.

2022. júl. 1. 10:15
 72/262 anonim ***** válasza:
98%
67, ez mit sem csorbít a tényen, hogy kényszerházasságról beszélünk. És azon se, hogy az ember alapvető igénye, hogy a maga és utódai számára a maximumot hozza ki a helyzetből, ami elérhető. Tehát, a vagdosós mélyszegénység és szolgasors illetve a jó körülmények és szolgasors közül első körben utóbbit fogja választani. Aztán rájön, hogy van sokkal jobb opció is a számára. Ebben az esetben, hacsak nem tartod lakat alatt, keresni fogja a lehetőséget, hogy javítson a helyzetén, sőt, valójában akkor is, ha lakat alatt tartod. És ez valamiért mindig kimarad a számításból.
2022. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/262 anonim ***** válasza:
97%
Te mit adtál nekem valaha is undoron kívül?
2022. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/262 anonim ***** válasza:
97%
Ti miért éltek egyáltalán? Teljes mértékben életképtelenek vagytok, undorító.
2022. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/262 A kérdező kommentje:

Kényszerházasság akkor lenne, ha a nőt fizikailag kényszerítik arra, hogy az adott férfival legyen alternatív opció nélkül.


"És ez valamiért mindig kimarad a számításból.":

- Egyrészt én értékesebb férfinak tartom magam a Chadekhez képest, akikkel a nők egy része összejön. A magyar nők ezt az értéket nem látják, mert kinézet alapján keresnek párt, aminek társadalmi okai vannak (bőség mindenben kisgyerekkortól kezdve pl). A világ szűkösebb részein élő nők mások lehetnek ebből a szempontból.

- A nők egy kisebbség hosszabb távon a nem éppen feminista nézeteim miatt dobna vissza. A feminizmus viszont más országokban még nincs ennyire felkapva, bár igaz, hogy terjed a pestis.

- A férfitöbblet probléma a párkapcsolati piacon valós, mivel az online társkeresőkön és az való életbeli ismerkedőhelyeken is sokkal több a férfi. Hogy ennek a Chadező nők az okai, vagy a demográfiai férfitöbblet, azt nem fogom megmondani (lehet mindkettő), viszont mindkét esetben enyhítene a problémán ha több párkereső nő lenne. A harmadik világbeli nők fiatalon párt keresnek, tehát ha megvalósulna az ötletem, gyakorlatilag a magyar nőkkel is könnyebb lenne összejönni.

2022. júl. 1. 10:27
 76/262 A kérdező kommentje:
Én magam megfogadtam a tanácsotokat és kimentem a való életbe több helyre. Láttam átlagos férfiakat is jó nőkkel és láttam átlagos de agyonsimpelt nőket is, akik mindenkit visszautasítanak, majd végül egy férfi modellnél kötnek ki.
2022. júl. 1. 10:30
 77/262 A kérdező kommentje:
A kényszerházasság meg baromság. Kölcsönösen előnyös házasságról beszélünk. Igazából szerintem ez jobban is működik, mint a szerelem alapú, mivel a szerelem elhal 10 éven belül.
2022. júl. 1. 10:31
 78/262 anonim ***** válasza:
98%
Mesélj már arról a baromi jó belső értekeidről.
2022. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/262 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy is álszentek vagytok. Hát nektek se kéne Kasszás Erzsi, ha kaphattok helyette Viszkok Fruzsit.
2022. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/262 anonim ***** válasza:
97%
75, a saját országában nem dúl a feminizmus, azt viszont nem tudod elkerülni, hogy észre vegye, hogy itt igen. Hogy rájöjjön, hogy nem az az egyetlen opció, hogy egy férfiba kapaszkodik, főleg, ha valójában az érdekein kívül semmi nem köti a férfihez. Tehát, idővel, évek alatt kialakul a gondolat, hogy mehetne tovább, lehetne szerelmes, élhetne olyan férfivel, akihez vonzódik, vagy legalábbis nem muszáj azzal a férfivel lefeküdnie, aki kitartja. Itt, mikor ez bekövetkezik, mit lépsz? Megfenyegeted, hogy kitoloncoltatod, esetleg, hogy elveszed a gyerekeit, vagy egyéb módon bántalmazó és tartod sakkban lelkileg, esetleg fizikailag kényszerítve, vagy pénz megvonással? Mivel veszed rá, hogy engedelmes szolga maradjon?
2022. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!