Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a probléma azzal az ötlette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma azzal az ötlettel, hogy segítsünk idejutni nepáli/nigériai nőket, hogy kapcsolatba kerüljenek egyedülálló férfiakkal?

Figyelt kérdés

Rengeteg egyedülálló férfi van Magyarországon és Európában, aki nem talál semmilyen párt, tehát nem válogat, mint a hasonló helyzetben lévő nők. Lehetséges, hogy ha egyszerűen több eladósorban lévő nő lenne, illetve ha a nők jobban támaszkodnának a férfiakra életszínvonal szempontjából, ezek a férfiak is párhoz jutnának és mindenki boldogabb lehetne.


A nőket nem zaklatnák, a most egyedülálló férfiak meg boldogan élnék családi életüket és még több gdp -t is termelnének.



2022. jún. 30. 19:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/262 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, eddig aranyásó volt, aki szerint a férfinak kell fizetnie az első randin. Most meg már van pénz eltartani valakit? Korábban meg az volt, az állam állja a randit meg járjon nektek szép kártya.
2022. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/262 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg TB által támogatott prosti, mert qrvára sincs pénz.
2022. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/262 anonim ***** válasza:
96%

El tudom képzelni, hogy mit csinálnának a helyi incelek miután megszokják, hogy lehet fixen egy élő nőbe "üríteni"... Rájönnek, hogy "Stacyhez" képest az importok csúnyák, nem lehet velük beszélni nyelv híján, kimozdulni sem, mert drága és amúgy is csak viszi a pénzt, mellesleg egyre gyakrabban visszapofázik. Aztán amikor 50 éves lesz, már csak a baj lesz vele, mert magyarul fog zsörtölődni és elküldeni az incel k... anyjába a férjét, akivel amúgy sem szexel már 25 éve.

Jönne az újabb hisztiroham, hogy vigyék vissza és inkább vékony, nagycsöcsű, fiatal latinákat importáljanak, de rögtön kettőt mindenkinek, hogy egymásnak nyígjanak, ne az "uruknak".


Aztán a fejeket is megnézném, amikor megjön a kiutalt nő és ezt várják:

[link]


[link]


Esetleg ezt, finnyásan:

[link]


Aztán megérkezik a fekete valóság:


[link]

2022. júl. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/262 anonim ***** válasza:
3%

Olvasva az itteni kommenteket a magyar politika jut eszembe. Nem értik, miért nem nyer az összefogás Mesterházyval 2014-ben. Nem értik, miért nem bontják meg a 2/3-adot 2018-ban. És végképp nem értik, hogy ha összeáll a sz*rgalacsin, miért nem adódik össze az összes 2018-as szavazat és győzik le a Fideszt és mindennél nagyobb (Holdról is jól látható) 2/3-ad lesz a vége.


Ők a magyar néplelket nem értik.


Az incel-ellenes, incel-gyalázó emberek meg az alapvető evolúcióbiológiai logikát nem értik. Meg egysíkú embernek magyarázzál színekről, amiket itt előadnak, hogy eddig besajnáltuk a pénzt, most meg eltartanánk a nigériai csajt?


Tényleg ennyire nem értik azt, hogy ilyen szutyok, mindenki ribijének egy forintot nem adunk és még a kávé árát is sajnáljuk rá, de egy csupaszív lánynak, aki kultúrájából adódóan nem femináci, azért bármit hajlandóak lennénk megtenni?


Ez fáj a "body positivity" dagadék gyerekes anyukáknak? Hogy ők nem kellenek a JELLEMÜK MIATT? Mert rohad a lelkük? Aki meg abban szocializálódott, hogy a kislányoknak kivágják a csiklóját, az teljesen másképp látja a világot? Annak nem kell majd bubis szentkirályi víz, örülni fog a csapvíznek? Meg wellness hétvége, mert örülni fog a Balatonnak is? Nem kell Váci utcai divatos ruha, mert örülni fog bárminek, amit magára húzhat? Nem kell gourmet 30 ezres menü, mert örül, hogy mindig tele a hűtő és van mit enni, akkor is, ha nem mindenf*szommentes vegáng*ci?


Nem fog ásítozni, ha 24 évesen elviszem a Margitszigetre, Gellért-hegyre, Normafára, mert már ezerszer volt ott tinikorában is és ő ennyi idősen már a Maldív szigetekről meg Bora-Boráról ábrándozik?


Ezeket soha nem fogja megérteni a belbudai belterjes arisztokrata femináci elit.

2022. júl. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/262 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit elgondolkodtam. Íme En: Irodában dolgozó nő vagyok. Férjem szakmunkas. Én keresek többet. A családban általában én vagyok a motor. Jobban is nézek ki mint a férjem. Nem volt könnyű nekem nőként párt találni. Szex imado vagyok. Hetente többször igenylem.Viszont nem szeretek sz.pni. Hoppá! Egy oral kultúrában? Férjem valószínűleg incel volt. Bár erről sosem beszéltünk. Szóval engem érzékenyen erint nőként ez a borzasztó nő hiány van szöveg. Meg hogy a nők így még úgy valogathatnak. Ja és vannak , voltak barátnőim hasonló cipőben. Átlagos vagy éppen szép nők. Érdekes sokunknak az is kihívás volt hogy egy átlagos pasit megkapjunk komoly párkapcsolat céljából.
2022. júl. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/262 anonim ***** válasza:
19%

A rasszizmus addig tart, amíg csak férfiak jönnek ide. Ha nők is jönnének, elsőként fogadnák be őket"


Ebben amúgy nagy igazság van! Az itteni kiírásokból is ezt vettem le, ha cigány nő ír akkor megy a pozitívítás ezerrel, ha cigány férfi akkor vagy arról írnak akkor meg le van húzva..

2022. júl. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/262 anonim ***** válasza:
11%

57#

Szerintem (a leírtak alapján legalábbis) neked nem kéne magadra venned az itteni dolgokat.

A "vita" egészen másféle nők ellen folyik, mint amit te leírtál magadról

2022. júl. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/262 anonim ***** válasza:
98%

Feltettem egy kérdést, hogy akkor hogy is van ez, erre csakis egy dagadt rohadó lelkű anyuka lehetek? Wtf, hol itt a logika?

Szerintem annak rohad a lelke, aki azért akarna örökbe fogadni egy lány gyermeket, hogy kinevelhessen magának egy nőt. Ezt is az egyik incelpajti írta pár napja. Meg arról is szó volt, hogy még a pedofilnak is jó, mert szexhez jut. De az én lelkem rohad, mert felteszek egy kérdést. Hát ha így akarod gondolni, gondold, de attól továbbra is egyedül leszel és maradsz is hála a jó égnek!

2022. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/262 anonim ***** válasza:
98%

És ezek szerint szerinted normális és oké ha kislányoknak levágják a csiklóját? Nem zavar, hogy a világon ez már szinte mindenhol tiltott? Vagy ahol még csinálják, ott rengeteg kislány hal bele mert fertőzést kap? Hogy egy örök életre megnyomorotítják? Hogy nem fogja élvezni a szexet?

Van is erről több könyv is ahol nők írják le, miként élték át ezt gyerekként, és hogy mennyire elcseszte ez az életüket, undorodnak a férfiaktól, a szextől. Hisz ezáltal az van beléjük kódolva, hogy nem szabad élvezniük a szexet.

2022. júl. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/262 anonim ***** válasza:
82%
De ez már legalább haladás. Sokan felrótták az inceleknek (jómagam is), hogy nem merik magukat nyíltan felvállalni, nem tesznek semmit a helyzetük javítása érdekében, mindegyik incel arra vár, hogy majd a többi incel megteszi az első lépést és kitalál valamit, ami kihozza őket az incel létből. Volt itt már állami szabályozás, nő újraelosztás, szingliadó, stb. De ez már igen! Végre valaki, aki (úgy tűnik), tényleg lép valamit, és a közösség más tagjait is erre ösztönzi. Úgyhogy én nem teszek neked szemrehányást kérdező, hanem sok sikert kívánok, hogyha ilyen módon is, de végül elérd, amit szeretnél 😊
2022. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!