Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen tapasztalatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen tapasztalatlan lány fiúk terén hogyan ismerkedjen? 24/L

Figyelt kérdés
Nagyon félénk és visszahúzódó vagyok. Már elkezdtem 'nyitni' a világra, járok helyekre, de a fiúk terén még nincs sikerem. Pszichológushoz is járok önbizalomhiány miatt. Külsőre nincs baj velem, sokak szerint helyes, kedves, okos lány vagyok. Az egyetemet befejeztem, már dolgozok teljes állásban.
2022. júl. 4. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Legyél nagyon nő, kívül belül, ezt kell megtanulni használni. Emellett a férfi gondolkodást is.

titkostanacsoknoknek.hu

2022. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Minden tudás abból fakad ha elemzed azt amit megélsz, magadban is és a külvilágban is. Hogyan viselkednek a fiúk és a lányok? Milyen interakciót látsz közöttük? Mi esik jól a fiúknak, milyen fiúra vágysz te? Eleinte apró célok, hogy merj beszélni, kommunikálni. Nem kell egyből egy fiú, elég ha megismered a másik nemet. Sok fiú csak szexet szeretne s képes csábítgatni, de aki szeret az simán tud várni. Érdemes sok videót és könyvet olvasni, én ezt tettem és a lányokat nagyon jól megértettem, nagy nézetváltozások történtek.


A titkos tanácsos oldalt megnéztem és szerintem jó oldal, normális nő írta aki tényleg tanítani akar, nem egy agresszív femináci.

2022. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
2, azt az oldalt egy FERFi írta, olyan, aki annak idején több ezer férfit tanított 😉 Tehát elég jól ismeri a férfi programokat, reakciókat. A feleségével együtt csinálják, egy komplex oktatási módszert, anyagot dolgoztak kő, ami nagyon nagyon hasznos és jó.
2022. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk nem egész fiatalságod alatt otthon kellet volna stréberkedni. A jó jegyek nem adnak annyi pluszt azt életben ami kamatoztatná az elszállt éveket.. nem is tudod milyen sok dologból maradtál ki. A fiatalság nyilván nem csak a mérték telen alkohol fogyasztásról szól, de te kihagytad az ismerkedést a tini korodból amiket ezek az italozások kovácsoltak össze , a rengeteg kacagás és móka elszállt a te életedből. Felnőtt lettél és nem ismered az embereket , ki maradtak fejlődési szakaszok, tapasztalatok az életedben amik nélkül csak a sötétben tapogatózol és zsákba macskát játszól , akár pár választásban, akár új emberek személyének rá látására ,pl ki a megbizható, ki a csaló, ki szava hihető , nincs instrukciód kikövetkeztetni ezeket mert 0-24 be csak a tanulás meg a 4 fal volt az életed.
2022. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Óvatosan és gázsprayvel zsebében;)


Mivel már kinőttél a homokozóból, hogy elkérd a lapátot gyakorlásként, marad a net, maradnak a szórakozóhelyek, ahol ésszel-nőiességgel tudsz haladni.


Az ajánlott "zseni fickó", elég szűken látja a férfiakat, de aki csak "1 polcon él", attól nem lehet sokat várni...

2022. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a gyakorin csak nagyon óvatosan...
2022. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész egy olyan bárba, kocsmába, szórakozóhelyre, ahová főleg fiatalok járnak.

Ennyi. Vagy elmész egy fesztiválra, helyi rendezvényre és ha dolgozol akkor az is jó hely. Csak észre kell venni ha valaki közeledni próbál feléd. Aztán ha tetszik, mondj igent neki, ha meg nem akkor meg ne hülyítsd.

Nőként eléggé egyszerű elvégre főleg a férfiak dolga még mindig a kezdeményezés.

De amúgy, nincs kőbe vésve ez sem, te is nyugodtan odamehetsz a kiszemelt pasihoz. A legtöbben biztosan örülnének ha egy lány kezdeményezne náluk, ha meg van valakije vagy nem jössz be neki akkor azt megmondja (talán).

2022. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább az Élmunkás téren ismerkedjen!
2022. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!