Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer majd ez az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer majd ez az extrém diplomamánia alábbhagy és a nők végre majd rájönnek, hogy egy egyszerűbb melós mellett sokkal kiegyensúlyozottabb életet élhetnek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 8. 01:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Isten mentsen újra az egyszerű melósoktól. Baromi szánalmas és lehangoló, amikor te egy érettségit nem tudsz felmutatni, de a nővel azért szeretnél menőzni a nyomorult haverjaidnak és neki azért legyen.


Soha többet egyszerű melóst.

2022. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
A statisztikáról pedig annyit, hogy jelentősen több nő van a felsőoktatásban, így gyakorlatilag a férfiak ugyanúgy (including: egyszerű melósok) hype-olják fel ezt a témát, ha nem jobban, mint a nők.
2022. júl. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Rendben, akkor viszont elégítsd ki azt a szellemi szükségletet, ami miatt én személy szerint jobban preferálok egy hasonló képzettségi szinten lévő partnert és indokold meg nekem, hogy mi az, ami miatt úgy gondolod, hogy "egyszerű melósként" kiegyensúlyozottabb életet tudnál biztosítani.


Gyerünk, ha azt hiszed, nem differenciál a végzettség szellemi szempontból, bizonyítsd be itt nekünk, hogy tényleg így van és kommunikálj ehhez méltóan.

2022. júl. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű melós...ez mit jelent, hogy még érettségije sincs?
2022. júl. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Élete nincs 🤣

Ez a kérdező ( Valószínűleg Balázs ) mindig itt mantràz , de sajnos mindig mindent rosszul csinál:

- a mantra lényege pozitív dolgok ismétlése

- mèg mindig nem sikerült megtalálni az ismerkedés topicot ( szimpla melós párt keres )

- napi szinten már egy éve bekerdez

- szerintem írni tud csak , olvasni nem

- lejáratja a melósokat


Gyere holnap is

2022. júl. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondok valami nagyon vicceset. Én nő vagyok és nincs diplomám, én sem várom el. Többször megkaptam már társkeresés során, hogy így soha nem fogok jól keresni, vagy hogy akkor nem lehetek valami okos. Vagy csak szimplán amikor kiderült, hogy csak érettségim van, nem írtak többet. Úgyhogy van ilyen férfiból is :) Szerencsére a barátomnak ez nem számított soha, pedig neki van
2022. júl. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul érdekelne hogy miért tartod magad többre a diplomasoknal.


Nem azért, szerintem ennyi alapján a diplomás se több a melosnal és fordítva sem. De érdekelne hogy te miért tartod többre magad.

2022. júl. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
Egy melós kevesebb értékű ember. Olyan mintha egy 30 milliós autót egy Trabant mellé tennének.
2022. júl. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
A diploma hiánya általában csak műveltebb nőknél gond, és még az ő körükben sem mindig. Én nem egy olyan tartós párkapcsolatról tudok, amelyben csak a nőnek van diplomája, és jól megvannak. Egyszóval nem olyan nagy hátrány a párkeresésben egyszerű melósnak lenni, mint a kérdező gondolja. Ez csak a párkeresésben sikertelen, diploma nélküli férfiaknak egy alkalmas kifogás, hogy legyen mire fogni a sikertelenség okát, ne kelljen elismerni, hogy valamilyen belső vagy külső tulajdonság miat nem vonzók.
2022. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

De konkrétan kit mondunk most melósnak?


Segédmunkást építkezéseknél, vagy gyárban futószalag mellett dolgozót?

Vagy olyanról van szó aki 3-ig nem tud elszámolni?

2022. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!