Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 2011 -es Chaded ma incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2011 -es Chaded ma incelek lennének?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=lvKjJ5-JYiY


Elkezdtem újranézni a Geordie shore részeket (Nekem a Jersey még kimaradt, mivel fiatal voltam).

Ki van gyúrva meg minden, de ezek a kifejezetten kizárólag kinézet alapján választott Chadek arcban sehol nincsenek egy mai 30+ matches "átlag sikeres Tinderező" férfihoz képest.



2022. júl. 8. 22:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve talán Greg ma is Chad lenne.
2022. júl. 8. 22:58
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem szepulrek meg az emberek 20 év alatt, hülyegyerek
2022. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Különösen Gaz -t fura nézni, aki akkoriban a mindenki által elfogadott gigachad volt threesomokkal. Ma sehol nem lenne.
2022. júl. 8. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel?
2022. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
🥱🥱🥱
2022. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmam sincs mi a szöszről hadoválsz - biztos a korom miatt. A videóba belenéztem, az elején pózer műmájerek vannak akiket a nők többsége már akkor is pojácának nézett.

Magam részéről csak azt tudom hogy bár nem vagyok sem kockahasúra gyúrva, sem milliárdos de már 2011-ben is könnyen ismerkedtem (jó csajokkal is) és most is. Aki akkor tudott csajozni annak megy most is (ha a bő 10 év alatt nem pukkant le, ad magára, sportol miazmás). Valószínűleg azért mert próbálkoznak (normálisan) és tudnak kommunikálni nem pedig hülye chad-incel teóriákon morfondíroznak értelmetlenül.

2022. júl. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Állj már le! Az egész fórum a te k.baszott rinyálásoddal van tele, iszonyat irritáló, amit művelsz
2022. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Egy részük igen, mert azóta még feljebb mentek a nők igényei, illetve még egyformább lett az ízlésük.
2022. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jersey meg Geordy Shore-os húszárok is mind 180 alatt vannak, szóval nem tudom mennyire lennének manapság chadek.
2022. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ok, amikor kigyúrt fiúkákat kell nézni akkor én itt befejeztem.
2022. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!