Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok művészlelkeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok művészlelkeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem valahogy nem sikerül az online ismerkedés (a való életben pedig ennél is nehezebb, mert szinte sosem találok olyan embert, aki megfogna, vagy aki viszonozza, ha én rajongok), és érdekelne, hogy a közismert társkereső oldalakon kívül milyen lehetőség van még? A disco, és ilyesmik kizárva, olyan dolgokra gondolok, ahol tényleg érzékenyebb embereket találnék, akik szintén elvesztek a modern kor útvesztőjében. Ti hol ismerkedtek, ha elegetek van a Tinderes hülyeségekből?:)

2022. júl. 9. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alter- és művészkocsmák, szórakozóhelyek. Jellemzően csak pesten.


Lány vagy?

2022. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, lány, és köszi!:) Esetleg tudnál is írni konkrétat? Nem sokszor járok Pesten.
2022. júl. 9. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

szia

ismerkedjünk :D!!!!!!!!!!

29F

2022. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Járj kiállításokra, színházba, múzeumba.
2022. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Korod?
2022. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
"művészlelkek, akik szintén elvesztek a modern kor útvesztőjében" - Szomszédaim ilyenek, jó tanácsból mondom, messziről kerüld az ilyeneket. Adják a boldog kiegyensúlyozott állapotot, a magukvarta ruhában járnak, körbeülve gitároznak a fűben, szeretet, meg mosibetét, mosipelus, meg a fene nagy egészséges élet, a szomszéd csaj is vegán, de azért terhesen elszívott naponta 1 doboz cigit, mert az nem árt a babának.
2022. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Iratkozz be/járj könyvklubba, festőkörbe (akkor is ha tehetségetlennek gondolod magad), versíró szakkörbe, filozófia klubba, filmklubba, stb.


Itt találsz hasonszőrüeket. Sok sikert :)

2022. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

"elvesztek a modern kor útvesztőjében"

Már Danténak is nehéz volt, és mindig mindenkinek.

Ha tudod, mit szeretnél, és teszel érte, és közben tiszta a lelkiismereted, akkor nem érzed magad elveszettnek.

2022. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én annyira vagyok művész lélek hogy verseket írok. Engem is érdekel hol lehet hasonlóan ismerkedni


F

2022. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!