Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-20 éves srácok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan Lány kérdése:

18-20 éves srácok! Nektek bejönnek az olyan lányok akik művészlelkek és az idejük nagy részét alkotással töltik és ezért elég visszahúzódóak? 18 L

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, bejön. Bár nekem az alkotás nem az erősségem, nagyon jó befogadó művész vagyok. Nemrég vettem is egy amatőr festőtől egy alkotást, hamarosan kikerül a falra, de amin sokan meglepődnek, hogy azt is elviselem, ha valaki énekel mellettem. Ezt nem sokan szokták elviselni az illetékesek elmondása szerint.
2020. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Igen, de szerintem ez általában az embertől függ. Ha befogadó, nyitott a művészet felé pláne ha még introvert is mert általában ezek együtt járnak de persze nem mindig akkor még örülni is fog neki ha ilyen vagy :)

Engem az lep meg amikor valaki nem viseli el a párja éneklését, ha szereted a hangját akkor úgyis szépnek fogod találni ha énekel :D

2020. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 az én párom hangját senki se viselte el, az exei azt mondták, hogy borzasztó. Én beirattam hangképzésre, ma már fellép :) Ahelyett, hogy jönnek azzal, hogy milyen rossz, tenni kéne érte, hogy jó legyen és mindjárt nem lesz olyan rossz.
2020. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
Személy szerint nem tudok ilyen lánnyal elképzelni kapcsolatot. Lehet, hogy bejönne külsőre, de tőlem sajnos/nem sajnos távol áll a művészet. Sportot preferàlom és a barátaimmal együtt töltött időt, legyen az akár buli, vagy csak egy közös edzés. De ez nem jelenti azt, hogy másnak ne jönne be ez.
2020. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon bejön!

És az is ha egy ilyen lánytól saját kézzel készített dolgot is kapok néha alkalmanként ajándékba amibe a szivét,lelkét beletette! 😊

2020. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi infó nem elég egy szimpla bejösszre, vagy sem. Az szép, hogy van valami, ami éltet téged és hogy szereted amit csinálsz. Nálam ez nagy plusz pont. De ha nemtörődöm, iszákos, kétszínű csaj vagy, akkor semmiképp sem. Szóval érted, a belső a lényeg, ez meg egy nagy plusz
2020. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem túl elvont az összes művész, megvannak a maguk kis világában, ezért nem jönnek be.
2020. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, nemrég én is pont ilyen kérdést írtam ki, csak én 20/F vagyok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2020. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!