Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen nagy ellenszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy ellenszenv az egyszerű melósokkal szemben?

Figyelt kérdés
Fenyegetőznek, hogy serpenyővel fejbe vágják az egyszerű melóst, meg ilyesztgetik hogy örökre egyedül marad. Mire jó ez a nagy gyűlöletcunami? Ennyire alsóbbrendűnek tartják az egyszerű melósokat?

2022. júl. 14. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudom hanyszor megirtam mar hogy nézz szét a gyárban.szinte mindegyik munkás foglalt es van párja.

Ettol fuggetlenul folyamat jonnek a kerdesek tovabbra is (szerintem ugyanattol)hogy gyari munkásnak lehet e nője.

Nekem speciel ezen értetlenségük miatt van már bennem ellenszenv irántuk.

2022. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Vagy nem is ezzel van bajuk, hanem az intelligenciahiány” ilyeszti”meg őket…
2022. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Annyira uncsi ez a sok egyszerű melós kérdés!

Találj ki valami újat.

2022. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na mostmár megkell kérdeznem.

Ki az az egyszerű melós? Milyen munka tartozik ebbe?

2022. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Te élvezed, hogy a jónép idegein táncolsz?


Gyúrd ki magad, akkor még építő is lesz az a figyelem, amit kapsz, mert ez mindenkinek csak kínszenvedés.

2022. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az.

Viszont a fejedben komoly gondok vannak.

2022. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyszerű melós csak másként van betanítva...ez senkinek nem tűnik fel mi? :DDD
2022. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha bankár lennél, téged akkor is lenéznének.
2022. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Párszor leírtam már Bazsi. Úgy látszik nem jutott el az agyadig. A melónak és a párkapcsolatnak semmi köze egymáshoz. Valszeg azért nincs még nőd mert túl idióta vagy hozzájuk.
2022. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Az egyszerű melós és egyszerű melós között nagy szakadék lehet , mivel van az alapvetően lusta de inteligens és van a szokványos buta viselkedni nem tudó pörkölt zabáló melós .
2022. júl. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!