Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön kívül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön kívül milyen oldalakon érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy nem én vagyok az egyetlen aki csalódott már azokban...

2022. júl. 21. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen online szeretnéd?


Szerintem a való életben kicsit nagyobb lehet az esély. Bár valószínűleg még így sem biztos, hogy megtalálod a "tartósan igazi"-t.


Nekem korábban egyházban voltak olyan lehetőségek, ahol "majdnem". Talán munkahelyeken, munkahely kereséskor, állásváltáskor tippelném a leginkább sikeres "akció"-kat.


Esetleg iskolába járás (felsőoktatás, pl.) átképzés, tanfolyamszervezés típusok. Könyvtárakban sincs teljesen kizárva.


Én a szórakozóhelyeket mindig is esélytelennek láttam komolyabb kapcsolat alakulása szempontjából. Kirándulásszervezés? Társasjátékok?


Ha budapesti vagy, esetleg privátban írhatok ötleteket, de most a nyári szünet miatt elég sok helyen bezárnak, nyaralni mennek...


Szeptembertől várj szerintem nagyobb forgalmat és megfigyeléseim szerint ezen az oldalon leginkább a karácsony előtti időszakban keresik a legtöbben "fejvesztve" a társukat.


Adventi időszakban szokott felerősödni az az érzés sokakban, hogy "miért karácsonyozok egyedül" miért nincs egy társam a családomon kívül?

2022. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Nekem is írsz Budapesti ötleteket?
2022. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha nő vagy, akkor bárhol. Ha férfi vagy, és tökéletesen nézel ki, akkor is bárhol. Egyéb esetben sehol.
2022. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A napos és parkos oldalon, ami lehet az ország keleti vagy egyéb égtáján...
2022. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es válaszoló!


Erősen férfitöbblet van az ismerőseim között és nem szándékozom gyarapítani a mostanában a létszámot - ha erre gondolsz.


Kifejezetten nyári időszakban biztosan nem!


Ha van türelmed, akkor talán szeptember vége felé, de inkább október. Most inkább hölgytársaim részesülnek előnyben nálam!

2022. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem értem mire gondolsz. Ha te vagy az első akkor arra reagáltam, hogy Budapesten tudsz helyeket ahol lehet ismerkedni és privátban leirnád. Most akkor visszakozol és mégsem tudsz.


"Hölgytársaid részesülnek előnyben" a mértéktelen modorosságon túllépve, figyi haver ha nem esett volna le hetero vagyok és lányokkal akarok ismerkedni.

2022. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akivel most ismerkedem instan irt ram/reagalt egy sztorimra, aztan beszelgetes lett belole, talalkoztunk is szemelyesen, es azota is napi szinten dumalunk.

Amugy szorakozohelyek, nekem annyival konnyebb hogy rockklubokba, koncertekre jarok ahol hasonlo emberek vannak, igaz nincs is oriasi valasztek, de nem is kell annyi mindenkit lecsekkolni


N

2022. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!