Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem használják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem használják a Facebook társkeresőt még Budapesten se?

Figyelt kérdés

3 napja regisztráltam tinderre, badoora és facebook társkeresőre egyszerre. Badoon 51, tinderen 56, facebook társkeresőn pedig 0 like! Teljesen kitöltöttem a profilomat, nem értem hogy lehetséges ez. Ennyire nem használják?

21F



2022. júl. 23. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sajnos igazatok van de az utolsó előtti úgy írt mintha minden férfi csak az 1 éjszakás kalandot keresné és ezek miatt vannak a normális férfiak mint pl én lenézve és ignorálva. Aki őszinte és kevésbé néz ki jól annak semmi esélye sincs.
2022. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11: Kicsit félreértettél. Nem pontosan azt írtam, hogy az egy éjszakás kalandot keresők miatt vannak a normális férfiak lenézve vagy ignorálva, hanem azt, hogy a normális, korrekt társkeresőket nem lehet az adatlap alapján, sőt még a levélváltások alapján sem megkülönböztetni a szélhámoskodóktól. S mivel a hazudozók festik a legszebb képet magukról, jó eséllyel őket választják a nők beszélgetőpartnernek, majd randipartnernek is. Ugyan miért válasszon valaki egy erős közepesnek tűnő partit, ha naponta kap minimum 3 megkeresést olyanoktól, akik mindenben tökéletesnek tűnnek? Nagyon-nagyon kevesen vannak, akik a "túl szép, hogy igaz legyen" elve alapján szelektálnak.
2022. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-es sajnos igazad van
2022. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
56 lájk 3 nap alatt 🙀 nekem 3 év alatt nem gyűlne össze ennyi
2022. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es! A kérdezőnek lehet Nicholas Victor csinálta a képeket vagy csak jó photoshopból és kihozta az átlagos képet magából. A nők nagy része ezt csinálja.
2022. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*kihozta az átlagos képéből a maximumot
2022. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15: Sajnos igaz, hogy sok a manipulált kép a netes társkeresőkön. A leggyakoribb, amikor a nők elkent, túllágyított képet tesznek fel, hogy ne látszódjanak a ráncaik. De néhányan annyira túllőnek a célon, hogy a napnál is világosabb az, hogy manipulált a fotó. Egy másik gyakori trükk, hogy egy 10 évvel ezelőtti, vagy még annál is régebbi képüket használják. Ez is néha a nevetségességbe csúszik. Saját szememmel láttam egy társkeresőn egy 40 fölötti nőt, aki matrózblúzos gimnazista képpel hirdette magát. Ilyen módszerekkel legfeljebb csak buta férfiakat lehet fogni.
2022. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es! Van egy nagyon jó app de ha a legjobbat akarod a fotóidból kihozni akkor megkell vásárolni. Faceapp gondolom hallottál róla!
2022. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sőt én olyat láttam 17-es badoon hogy egy eléggé felnőtt és majdnem idős nőnél 24 éves kor volt beállítva. Mondtam magamban a 2 db számot fel kellene cserélni. :D
2022. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!