Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan világos szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan világos szemű deszkás srácok (20-40 korosztály), akiknek bejönnek a teltebb nők, vagy inkább a vékony és sportos alkathoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Világos szemű, deszkás "alter" stílust képviselek, csak a vékony/sportos lányok jönnek be.
Világos szemű, deszkás "alter" stílust képviselek, csak a ducibb lányok jönnek be.
Világos szemű, deszkás "alter" stílust képviselek, csak az extra duci lányok jönnek be.
Világos szemű, deszkás "alter" stílust képviselek, nem érdekel hogy néz ki, az számít, hogy megfogjon.
Igen. 😂
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
40-es deszkások nincsenek. Középkorúként az ember nem áll deszkára.
2022. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én már láttam rá példát. Ez szerintem nincs korhoz kötve, ugyanúgy pl. mint a zenélés. Max. olyan lehet, hogy a sportos életvitele miatt nem tudod megtippelni helyesen a korát. Sok 27-30 éves olyan fitt, hogy úgy néz ki, mint egy 20 éves. De ez csak az én véleményem.
2022. júl. 26. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok. 6-7évig gördeszkáztam. Zenében mai napig meghatároz a 2000-es évek és az előtti altern, punk, rock zene. Viszont mélyenülő barna szemem, sötét hajam van. Én nem a külsőt nézem, hanem hogy egy nő azt sugározza felém tudja mit akar. Ütős visszavágások, piszkos humor, flört stb. Meg is vett kilóra. Sem a súlya, sem a hibái nem érdekelnek csak érezzem, amit kell. Egy stelvio qv-ra is ugyan úgy feláll, mint a guiliára, hogy mi a közös bennük szerintem nem nehéz eldönteni..
2022. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Sracnak a 25 ev alatti fiukakat nevrznem.


Deszkas: gordeszkan kell kozlekedie szegenynek es ertelmetlenul kockaztatnia a testi epseget vagy szep lapos szalkas izmai legyenek azaz ‘deszka’ ?


A telt no az ugye s vagy m ruhameret 100-as szilokon lugi mellboseggel es kisportolt testtel babaarccal hosszuhajjal ,ugye ??

2022. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21:51: Köszönöm a tartalmas hozzászólásod, több ilyen ember kéne!!!! :))


01:42: Ezt így nem erőltetném, szerintem teljesen érthető a kérdésem.


Aki privátban írt: mert van akinek ez a stílus jön be.

2022. júl. 27. 16:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását, szavazását.
2022. júl. 27. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj itt hogy Te telt nőként még válogatsz is.
2022. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Miért is baj? 😅 Én vállalom magam, sőt, tetszek magamnak, vállalom azt is, hogy ez a stílus jön be. Szóval, akinek van kedve, igazak rá ezek az állítások, írjon bátran!! :) Emo, alter, indie zenei stílus előny. Ha még zenélni is tud, az már csak hab a tortán!!! Mindenkinek megvannak a saját prioritásai.


Tessék!. És wow, még abban a 10 percben írtam, ahogy te írtál. (Micsoda "gyakorisok"!😂😅)


Nincs ebben semmi rossz, sosem értettem a negatív hozzászólásokat, de rólam pont lepereg, lehet másról nem. Kérlek ne írogass senki kérdése alá negatívat, mert nem tudod ki milyen passzban van!! Ha meg csak az alkatomra vagy kíváncsi feltehet finoman kérdés formájában. :)

2022. júl. 29. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Nincs ebben semmi rossz, sosem értettem a negatív hozzászólásokat, de rólam pont lepereg, lehet másról nem."

Az egy jó tulajdonság ha a negatív dolgok kevésbé érintik meg a kis lelkedet aranyom, de legyen már önkritikád és tudjad a súlyod hova és kihez való.. álmodozni szép dolog, de maradj a realítás talaján.

2022. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9, Ez relatív, ki mit keres a világban, mint ahogy az is, hogy én hogy nézek ki, de szívesen elbeszélgetek veled is.

Neked társkeresésnél milyen szempontjaid vannak? Ha már van párod mit kerestél benne? Ha már ennyire beszélgetős kedvedben vagy, szívesen meghallgatlak! ;) :D

2022. júl. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!