Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfitest a nők ideálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfitest a nők ideálja? Hagyjuk az anyagi igényeket, az már világos, de testben mit akartok, vagy mit nem akartok?

Figyelt kérdés

A pénz az elsődleges szempont nálatok. Régi rendszerben is voltak gyönyörű nők, de nem voltak ekkora igények. A küllemet illetően: Kigyúrt test és/vagy szálkás izmos, sportos test is probléma?

Jó kérdés, hogy kinek IGEN!

Már hallottam olyat is nőktöl, hogy az nem jön be.


Ugye nyilván, amikor valaki kivan gyúrva az a gond, ha nincs kigyúrva az a gond. A sors mindig azzal találkoztatja meg az embert, aki pont a másik formációt akarja. Inkább átlagosnak mondanám magamat, de érdekelne "közvéleményi" szinten, hogy mit tartotok számotokra megfelelőnek.


Erre kérek korrekt választ, lehetőleg 20 és 25 év közötti nőktöl.

Az anyagi igényeiteket meg inkább hagyjuk, olyan emberek vagytok "amilyenek"....


Testi kívánalom szinten azt is megfogalmazhatnátok, hogy van -e különállóan és kifejezetten gyengétek? PL:


1. Legyen a comb nagyon izmos?

2. Legyenek izmos karok, de! a kis/nagy has nem akadály?

3. Legyenek izmos karok, a kis/nagy has akadály.

3. Legyen minden izmos?


Valamelyik nőnek a kigyúrt disznó is tetszik. Izmos karok, sörhas, vérmes fej.



#test, nők, férfiak
2020. júl. 1. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha kicsit olvasottabb lennél, gyorsan megtalálnád erre a választ. A nők nem a nagy izmokat keresik hanem a megfelelő testarányt. 3 dolog a fő szempont még tudat alatt is:

- legyél magasabb mint ők

- V formájú felsőtest (azaz erős delta)

- nyak, felkar és vádli vastagság közel megegyező

2020. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mindegy, csak ne legyen nagyon túlsúlyos. A másik, ami számomra fontos egy férfiben, hogy bírja a fizikai terhelést. Ne rogyjon össze két tömött bevásárlótáskától, vagy ha éppen építkezésnél cementet kell cipelni, téglát pakolni, melegben füvet nyírni, gyereket cipelni, stb. Nekem az a férfias, akiből erő sugárzik fizikálisan is, függetlenül a magasságától. A kigyúrt izomtömegek kifejezetten taszítanak.
2020. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Én a kicsit testesebb férfiakat szeretem, akiken van egy kis háj is (de ne legyen túl duci). Az izmosság nem fontos, nem kell gyúrni járnia, nem is tetszenek az izomagyúak. Az jó, ha széles vállai vannak. Mostani barátom pont ilyen alkatú. De egyébként voltam már nagyon szerelmes vékony férfiba is. 24L
2020. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

"Ne rogyjon össze két tömött bevásárlótáskától"


Jó de mivel van tömve? Nem mindegy.

2020. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Az ideál olyan, amilyen a nagykönyvben meg van írva: magas, izmos, arányos, erős, sportos. Nem felfújt izmok, hanem valósak.

De te akkor sem kellenél, ha pont ilyen lennél...

2020. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Magas-vékony. De kinek mi, bár az 1-es válasza azért a többségünk ízlésére ráhúzható.
2020. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

5: Persze, mert nem nálam nem találnád az anyagi igényeket.

Nem tetszik a kritika ugye?

Legyetek oly gerincesek, hogy nemet és kort írtok.

2020. júl. 1. 11:00
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a többségnek olyan kinézetű kellene, mint Joey-nak a Jóbarátokból. Nem túl magas, de magasabb a nőnél és izmos, mokány de nem elhízott. Kövér semiképp.
2020. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem ertem, miert valaszol egyaltalan barki erre a kerdesre😀
2020. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű vagy, mint a faék. Sok nőnél nem elsődleges szempont a pénz, és az sem érdekli őket, hogy mennyire izmos valaki. Nálad egyértelműen a hozzáállásoddal van gond, nem a külsőddel.
2020. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!