Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők között az a tévhit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők között az a tévhit, hogy csak szexre kellenek, de kapcsolatra nem a legnagyobb bizonyítéka annak, hogy csak a felső 10%-nyi chad jöhet szóba náluk?

Figyelt kérdés

Hiszen kizárólag így jön ki a matek, hogy olyan férfiakkal fekszenek le, akiknek van párjuk vagy annyi nő rajong értük, hogy nem akarják lekötni magukat senki mellett, hanem élvezik, hogy minden nap mással lehetnek.


Igen, vannak csúnya, alja emberek, Molnár Krisztián külsejűek... De nőben is!


Ezekkel nagyon jól félre lehet magyarázni a tényeket, hogy ott van középen nagyon sok ember, akik teljesen rendben vannak, de a nők mindig felfelé választanak. Ha nem külsőben, akkor egzisztenciában, de olyan kapcsolat nagyon ritka (és azok szinte sosem társkeresőn jöttek össze), ahol a két fél minden téren azonos szinten van. Olyan meg még ritkább, ahol a férfi van minden téren alacsonyabb szinten.


Ez még 1:1 arányban is így van. De mivel egyre több nő vélekedik úgy, hogy inkább jó pasikon osztozik a többi nővel, minthogy beérje egy átlagossal, ezért egyre kevesebb nő jut ugyanannyi férfire, így egyre nagyobb lesz a versengés, ami ezeknek a nőknek is felnyomja az értékét.



2022. júl. 28. 15:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a ti beteg fejetekben létező tévhit, mint ahogy ez is "De mivel egyre több nő vélekedik úgy, hogy inkább jó pasikon osztozik a többi nővel"
2022. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2022. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

"ott van középen nagyon sok ember, akik teljesen rendben vannak"


Majd azt én eldöntöm, hogy szerintem rendben vannak-e.


" de a nők mindig felfelé választanak. "


Soha a büdös életben nem választottam felfelé.

Egyszer lefelé, aztán 2x teljes mértékben a saját szintemen.


"de olyan kapcsolat nagyon ritka (és azok szinte sosem társkeresőn jöttek össze), ahol a két fél minden téren azonos szinten van."


Tény, hogy nem társkeresőn jöttem össze a párommal, de MINDIG kifejezetten hasonlót kerestem. Olyat, aki hasonló kultúrkörben nevelkedett, hasonló életmódú, hasonlóan vékony, sportos, mint én, és hasonló életstílusa, elképzelései vannak.

A párom több ember szerint is arcra pl. az én szinten alatt van egy nagyon picivel, szerintem pedig nem, iszonyúan helyes (bár ők sem tagadták, csak azt mondták, hogy én szebb vagyok a nők között, mint ő a férfiak között). Anyagilag pedig kb. tök egyenlő, kb. nettó 30 000-el keres nálam többet, viszont közös tulajdonú lakásunk van, az ő része hitellel terhelt, az enyém pedig nem (csak azért nem, mert haláleset miatt örököltem). Ő a keleti országrészben nőtt fel olyan családban, akik ugyan mindent megadtak nekik abban a szent pillanatban, de ingük, gatyájuk ráment erre, én pedig Pesten nőttem fel, és a szüleimnek jóval több tartaléka volt. Ez számomra egy elhanyagolható különbség, mivel együtt teremtünk meg mindent, nagyjából ugyanannyit keresünk, együtt spórolunk egy erre fenntartott számlán. Szóval én úgy gondolom, hogy tökéletesen egy szinten vagyunk.


" De mivel egyre több nő vélekedik úgy, hogy inkább jó pasikon osztozik a többi nővel, minthogy beérje egy átlagossal"


1. Milyen neked az átlagos férfi?

2. Milyen neked az átlagos nő?

3. Ugye csak az átlagos nőkre hányod a szemére, hogy érje be átlagos férfiakkal?

2022. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

Menjetek már a pcsb evvel a sok baromsággal.

N 30

2022. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%

Nem véletlenül azért van ez, mert csak Csedekre buknak.

Az is lehet, hogy külsőre megfelelnek szexre, de másra nem.

Például egy csinos, paplanszájú, luficsöcsű, kerek s*ggű, kockahasú, de iszonyú butuska csatakancát nem sokan dobnának ki az ágyból, de jóval kevesebben mernék bemutatni a baráti vagy családi körnek...

2022. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

* nem feltétlenül...

Fene az autokorrektbe.

2022. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
79%
Nincs igazad. Van olyan nő, aki nem elég szép ahhoz, hogy kiérdemelje a férfiak szeretetét. Csak ezt így nem mondják ki a férfiak, hanem összevissza kamuznak mindent.
2022. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
76%
Igen, pontosan így van! Most már akkor húzzál innen, ne merj több ilyen kérdést kiírni, hallottad amit hallani akarsz.
2022. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#17: Ha nincs valami nagyon súlyos genetikai betegsége, akkor nincs ilyen nő. Bármilyen nőről mutatsz fotót, mindegyiknél lesz több olyan férfi, aki vonzónak találja majd ezt a nőt.


Ez fordítva, férfiak esetén nincs így. Ezt bármikor bebizonyítom neked, de magad is kipróbálhatod társkeresőn, Photofeeleren.


Sőt, nőként személyes találkozót is leszervezek neked bárkivel és el fog jönni a randira. Fordítva erre már nem tennék nagy tétekben.

2022. júl. 28. 19:42
 20/32 anonim ***** válasza:
61%
Verd bele a kis pötsöd a Tinderbe meg a Photofeelerbe te semmirekellő kis nyafogós sz.r
2022. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!