Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők között az a tévhit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők között az a tévhit, hogy csak szexre kellenek, de kapcsolatra nem a legnagyobb bizonyítéka annak, hogy csak a felső 10%-nyi chad jöhet szóba náluk?

Figyelt kérdés

Hiszen kizárólag így jön ki a matek, hogy olyan férfiakkal fekszenek le, akiknek van párjuk vagy annyi nő rajong értük, hogy nem akarják lekötni magukat senki mellett, hanem élvezik, hogy minden nap mással lehetnek.


Igen, vannak csúnya, alja emberek, Molnár Krisztián külsejűek... De nőben is!


Ezekkel nagyon jól félre lehet magyarázni a tényeket, hogy ott van középen nagyon sok ember, akik teljesen rendben vannak, de a nők mindig felfelé választanak. Ha nem külsőben, akkor egzisztenciában, de olyan kapcsolat nagyon ritka (és azok szinte sosem társkeresőn jöttek össze), ahol a két fél minden téren azonos szinten van. Olyan meg még ritkább, ahol a férfi van minden téren alacsonyabb szinten.


Ez még 1:1 arányban is így van. De mivel egyre több nő vélekedik úgy, hogy inkább jó pasikon osztozik a többi nővel, minthogy beérje egy átlagossal, ezért egyre kevesebb nő jut ugyanannyi férfire, így egyre nagyobb lesz a versengés, ami ezeknek a nőknek is felnyomja az értékét.



2022. júl. 28. 15:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

Nah, látom profilt váltottál? :)


Amúgy ha tényleg érdekelnek az incel/blackpill tartalmak, és választ akarsz kapni más incelektől avagy blackpillerektől az ilyen jellegű kérdéseidre, akkor ezt a csatornát ajánlom neked, mert itt a Gyakorin úgyis minden incel házhoz jön a pofonért, de a YouTube tematikus csatornákon "házon belül" ki tudjátok beszélni ezeket a dolgokat. Nem vagyok incel, de ez egy érdekes csatorna szerintem, függetlenül az igazságtartalmától:


https://www.youtube.com/c/WheatWaffles

2022. júl. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyben kérdésnek is szántam az előző válaszom: egyszerűen nem értem, hogy az incelek miért itt beszélik ki a nős dolgokat, miért itt teszik fel kérdéseiket, hogyha ilyen markáns véleménykülönbség van köztük és a "kívülállók" között. Múltkor kérdeztem itt valakit, hogy milyen csatornákról szokta szedni ezeket az elméleteket, és linkelt párat (abból egyet linkeltem a 21. válaszomban). Az ottani YT videók alatt több ezer ember folytat higgadt diskurzust a kommentszekcióban. Miért nem ott teszitek fel a kérdéseiteket, hogyha az itt adott válaszok nem kompatibilisek a nézeteitekkel, tapasztalataitokkal? Nem lenne akkor jobb csoporton belül kérdezni? Ugyanis a Gyakori, bár szokás olykor magyar incel fórumnak nevezni a Társkeresési problémák (esetleg a Felnőtt párkapcsolatok) rovatot, ez azért messze nem magyar incel fórum egyelőre, mert akkor a válaszok többsége és a pontozás nem így nézne ki.
2022. júl. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

#21-22-nek:

Nagyon nem szerencsés a javaslatod, miszerint valaki csak olyan helyről kérjen tanácsot/véleményt, ahol kizárólag hasonló világnézetű emberek vannak.

Ezt nevezik véleménybuboréknak és az ilyen zárt helyeken keletkeznek a világtól nagyon elrugaszkodott elméletek (ld. Facebookos konteós csoportok).

2022. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
43%

#23


Tudom, és egyébként igazad is van elméletileg. Csak a gyakorlatban az a probléma, hogy évek óta egymás marása, mocskolása megy: a nem incelek arra panaszkodnak, hogy nem fogadják meg a tanácsaikat, sőt, akik nem incelek, azok ne is mondjanak semmit. Majdnem biztosra veszem, ha itt megkérdeznél 10, magát incelnek valló férfit arról, hogy kiktől várnak tanácsot, akkor 10-ből 8 azt fogja neked mondani, hogy "femináciktól meg white knight-októl nem kell tanács!". Korábban én is gyakorta láttam el őket tanácsokkal, de durván rám ripakodtak többen is. Anno megígértem, hogy én részemről abbahagyom a tanácsadást, amire egyikük ezt felelte: "a többi incel nevében is köszönöm. Nincs szükségünk a tanácsaitokra". Az inceleknek nincs szüksége a rajtuk kívülállók tanácsaira, én már rájöttem erre, mert jó ideje kommentelek ebbe a rovatba. De elég volt hozzá kevesebb mint fél év, hogy ez kiderüljön. Ők (az incelek) a YouTube videók alatt se szeretik, ha más szól hozzá a témához. Kicsit olyan ez, mint amikor fideszesek beszélgetnek fideszesekkel, ellenzékiek ellenzékiekkel.

Egyébként sokan meglepődnének, de Magyarországtól nyugatabbra ez a téma sokkal felkapottabb, mint itthon. Errefelé még kevésbé dívnak ezek a blackpill és incel topikok. Több dologból is kikövetkeztethető, hogy így van: egyrészt a magyar incelek/blackpillerek is mondták már; másrészt a YouTube tele van ilyen angol nyelvű videókkal; harmadrészt a nyugati mainstrean média és az HBO is foglalkozott a témával többször is; negyedrészt láttam olyan mainstream YouTubereket is, akik reakció-videókat készítettek a blackpill tartalmakra és úgy vezették fel a videóikat, hogy "Mivel ez a téma felkapott manapság és sok követője akad, ezért úgy döntöttem, készítek egy reakció videót". Ehhez hasonló módon vezették fel a tartalmaikat mainstream, több százezer követővel rendelkező angol nyelvű YouTuberek. Főleg ezek alapján gondolom, hogy ez a téma arrafelé felkapottabb, mint itthon.


Mindenesetre egészen furcsa látvány, hogyha itt egy incel elkezdi sorolni az elméleteit, akkor szinte mindenki elküldi melegebb éghajlatra, de amint olyan (nem incelek által készített) tartalmakra megyek rá a neten, ahol az incelekről van szó, azokat 90%-ban elárasztják a blackpill követők :D egészen furcsa kontraszt ezt látni. Teljesen ugyanaz megy, mint itt a Gyakorin: "ronda vagyok, nincs nőm"; "csak a külső számít" és társaik.


Még annyit szeretnék hozzátenni a mondókámhoz, csakhogy mindenki tisztában legyen vele: ugyebár mindannyian hozzászoktunk itt, hogy az incelek furcsa elméleteket gyártanak és fura kérdéseket tesznek föl. Nos, meg fogtok lepődni, de ezeket az elméleteket nem maguk gyártották, mert szinte minden furcsa elméletre rátaláltam a YouTube-on. Ezek "blackpill" név alatt futnak. Egytől egyig szembejöttek velem ezek a dolgok angol nyelvű tartalmakon keresztül. Incel Vince kérdése is szembejött már velem az interneten. És a többi incel kérdése is, amiket itt fel szoktak tenni. Hiába akarod magyarázni ennek az ellenkezőjét, mert felesleges. Számukra a blackpill jelenti a gondolati keretet, ezt a falat nem tudjátok áttörni. Sajnos teljesen fölöslegesek a tanácsok, higgyétek el nekem. Ők egész más gondolati keretben mozognak, és más incelek véleményét szeretnék hallani, nem a miénket.


Köszönöm, hogy elolvastad.

2022. júl. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#24: "Az inceleknek nincs szüksége a rajtuk kívülállók tanácsaira, én már rájöttem erre, mert jó ideje kommentelek ebbe a rovatba."


Ez már okozat, mert mi incelek pontosan azzal kezdtük, hogy tiniként próbálgattuk a szárnyainkat és a kezdeti sikertelenségeket felismerve folyamatosan cserélgettük a stratégiát, míg nem többségünk elsőként a "blue pill"-nek nevezett tanácsokkal találkozott, miszerint legyél kedves, tisztelettudó a nőkkel, ne akard megdugni az elején, a barátzóna nem ördögtől való, van, mikor barátságból lesz szerelem, építsd önmagadat és akkor majd eljön a siker, stb.


Közben meg végignézhettük, ahogy mindenféle semmirekellő senkiházi összejön a legjobb, legértékesebb nőkkel (NEM! szutyok instamodellekkel, hanem aranyos, cuki, kedves lányokkal), felettünk pedig elszalad az idő és egyre több az elvárás is az életkorunk miatt velünk szemben.


"Mindenesetre egészen furcsa látvány, hogyha itt egy incel elkezdi sorolni az elméleteit, akkor szinte mindenki elküldi melegebb éghajlatra, de amint olyan (nem incelek által készített) tartalmakra megyek rá a neten, ahol az incelekről van szó, azokat 90%-ban elárasztják a blackpill követők"


Nem furcsa, ha rájössz, hogy ki a Gyakorikérdések tulajdonosa.


Az egész oldal egy ultrafeminista méhkasból nőtte ki magát, még az itteni moderátorok és adminok is gyűlölik az inceleket, mert többségük azoknak is nő vagy feminizált férfi.


"Incel Vince kérdése is szembejött már velem az interneten. És a többi incel kérdése is, amiket itt fel szoktak tenni. Hiába akarod magyarázni ennek az ellenkezőjét, mert felesleges."


Mikor leírták a gravitáció elméletét is sokan megerősítették, hogy a dolgok lefelé esnek. Pedig előtte is lefelé estek, csak nem tudták nevén nevezni a jelenséget, de a gravitáció képlete után már mindenki azzal volt elfoglalva, amikor lefelé eső dolgokat kelett definiálni.


Az Egyház pedig nem lájkolta a dolgot.


"Számukra a blackpill jelenti a gondolati keretet, ezt a falat nem tudjátok áttörni."


Ebben viszont nagyot tévedsz. A blackpill a mi esetünkben olyan, mint Edison esetében a villanykörte a 2000. kísérlet után. Folyamatosan próbálkoztunk, folyamatosan feszegettük a határainkat éveken, évtizedeken át, míg végül ez az elmélet az, ami mindent megmagyaráz, ami struktúrába rendezi az eddigi tapasztalatainkat.


Érdekes egyébként, hogy az egész blackpill-t lehetne cáfolni azzal, ha a nők elkezdenének vonzódni szexuálisan az incelekhez.


De ehelyett ti keresitek az önigazolást olyanokkal, hogy biztos a személyiségünk meg a megnyilvánulásunk miatt rettentjük el a nőket. És mindezt még ti magatok el is hiszitek annak fényében, hogy mit meg nem enged magának mondjuk egy GwM vagy egy Mr. Missh vagy bármelyik gettórapper. És imádják őket a nők. Ezt kár vitatni, azt leírhatjátok, hogy ti nem ilyenek vagytok meg azt is, hogy szerintetek az ilyen nők nem normálisak, de az még nem változtat azon, hogy nők tömegei imádják az ilyen férfiakat.


Az is tény, hogy prostituáltak pénzért ocsmány emberekkel is lefekszenek. Pénzért, nem vonzalomból.


És ott van középen a gap, senki nincs, aki azt mondaná, hogy "én megpróbálom megtalálni a szépet, a vonzót ebben az ápolt és nem túlsúlyos srácban, hiszen legbelül egy rendes srác, aki csak szeretetre vágyik".

2022. júl. 30. 01:37
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

24-es vagyok.


Először is, köszi a tartalmas választ Vince. Én mostanában alaposan kiképeztem magam incel és blackpill témából, hogy jobban megértsem az ilyen emberek lelkivilágát. Úgyhogy a következőkben igyekszem az incelek és a blackpill logikája szerint gondolkodni.

Az első négy bekezdésed (odáig, hogy "Nem furcsa, ha rájössz...") egytől egyig szembejött velem blackpill videókban, úgyhogy ismerem szóról szóra. Még a szóhasználat is megegyezik.


Abban egyetértek veletek, hogy ma nehezebb a társtalálás egy csúnyább vagy átlagosabb férfinek. Már azért is egyetértek, mert én is átéltem ezt egy időre (2,5 évre), pedig én egyik előbbi kategóriába se tartozom, mégis megszenvedtem a társtalálással elég rendesen. Annyi csak a különbség, hogy én annak idején ezt csak a társkeresős lányokra vonatkoztattam, hogy velük nehezebb csak az ismerkedés és kapcsolatteremtés, élőben könnyebb (lenne, ha ott is próbálkoztam volna), illetve a múltban mind az 5 barátnőmet élőben ismertem meg, a mostanit pedig társkeresőn, akivel január óta járunk.

És én kizárólag társkeresőn próbálkoztam abban a 2,5 évben, amíg szingli voltam, a közel 4 éves kapcsolatom után és a mostani barátnőm előtt. Én ugyan olyan problémával nem küzdöttem, hogy nem voltak matcheim, és csak kövér/ronda lányok kedveltek be, mert sok szép is volt köztük, akikkel randit szerveztem le, de határozott tapasztalatom nekem is, hogy a társkeresőről megismert nők elvárásai az egekben vannak. Abszolút osztom azt az állítást, hogy a társkeresés a férfiak számára állásinterjú, míg a nők számára vásárlás (valahogy így szól a mondás). Rohadt nehéz társkeresőn ismerkedni, ebben teljesen egyetértek (párkapcsolatra gondolok). Még jóképűként is nehéz bizony. Részben a magas igényeket, részben magamat okoltam a sikertelenségekért, mert valóban én sem voltam a toppon akkoriban. Unalmas és jellegtelen, olykor erőltetett is voltam a randikon. És ha 1-2 óra alatt nem váltasz ki szimpátiát, akkor vége is a történetnek. A társkereső egy húspiac, és ott mindenkinek van piaci értéke. A Tinderen ez nagyon is érzékelhető. A való életben kevésbé, bár sokan azt állítják, hogy már ott se könnyű.


És hogy mennyire számít a külső? Sajnos valóban pont annyira számít, amennyire a csúnyább, átlagosabb pasik számára nehéz társkeresőzni: mivel a külső az első szűrő, és mert háromszor annyi férfi van rajtuk, mint nő, ezért a legtöbb nő megteheti, hogy a jobbakat választja. Ez logikus.

Abban is egyetértek veletek, hogy a közösségi média és a társkeresők (főleg az új típusúak, mint a Tinder-Badoo) miatt a külső szerepe felértékelődött. Elhiszem, hogy rohadt nehéz manapság párt találni. Eleve a párkapcsolatok 40%-a társkeresőről születik ma (kérésre belinkelem ide az erről szóló statisztikát).


A blackpilles, falnak ütközős dolgot úgy értettem, hogy amiket a blackpill állít, azokat az ebben hívők szinte teljes egészében magukénak vallják a saját tapasztalataik alapján, és ha ezzel ellentétes vélemények jönnek, akkor legjobb esetben is feloldhatatlan vita keveredik belőle.


"De ehelyett ti keresitek az önigazolást olyanokkal, hogy biztos a személyiségünk meg a megnyilvánulásunk miatt rettentjük el a nőket"


Én pont nem mondtam ilyet soha nektek, csak pusztán próbáltam általános tanácsokat adni. De a blackpill egész más típusú logika alapján működik, mint ahogy itt a többség gondolkodik. Így, hogy ennyire beleástam magam, őszintén azt gondolom, hogy az általános tanácsok nem az inceleknek valók.


Azt hadd kérdezzem meg Vince: neked mi a célod, mit szeretnél elérni? Szeretnél barátnőt, vagy letettél róla? Illetve mik a céljaid az inceles kérdésekkel? Mit akarsz megtudni, hogyha a blackpill megadja a választ a kérdéseidre? (Vagy ha nem ismered, akkor küldök neked egy csomó videót és mindenre választ kaphatsz a blackpilltől.)


Mert ha te csúnyának vallod magad és/vagy mások is annak tartanak, akkor a blackpill szerint három választásod van: vagy gazdag leszel és a pénzedért lesz veled egy nő; leteszel a nőkről és mással foglalkozol; ritka esetekben a csúnyáknak is lesz sikere, így erre apellálsz, hátha bejön.

Ez tehát a blackpill válasza a helyzetedre. Amennyiben elfogadod, úgy a kérdés eldőlt, hogy lényegében leteszel a barátnőről. Nos, szerinted is ez a három út van, vagy van negyedik is? Pont ezért kérdem, mi a célod.


Ezért mondtam a többi válaszolónak, az incelek ilyen síkokban gondolkodnak, ami radikálisan eltér a többség gondolkodásától, akik azt javasolnák, hogy fejlessze magát, sportoljon, stb. Az incelek ezt "bluepill"-nek nevezik, ezért alapból elutasítják. Ebben az értelemben a többség bluepill-hívő, még ha nem is tud róla. Ezért írtam, hogy a tanácsok fabatkát sem érnek a többségtől, ezért érdemes nekik más incelekkel beszélni.


Vince, neked meg várom majd a válaszod.

2022. júl. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21%

"Nos, szerinted is ez a három út van, vagy van negyedik is?"



Van. Helyreallitjuk a parkapcsolati piaci viszonyokat, es igy tobb mindenkinek jut no :)



38F incel

2022. júl. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon sok férfi komolyan ismerkedne a nőkkel társkeresőn többen akik csak egyéjszakás kalandra mennének de hiába a komoly szándékok ha a nők egy bizonyos szint feletti pasiknak méltatnak csak visszaírni!

2022. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

A blackpill nem fatalizmus, hanem egy társadalmi jelenség. Ahhoz hasonlítható, mint mikor rámutatunk, hogy növekszik a vízszint és először a 130 centis törpéket nyeli el (de rájuk legyintenek, hogy ők megérdemlik, úgyis selejtek), aztán rámutatunk, hogy az ellenkező nemű törpék közül számos példányt kiemelnek a magasabbak, majd még tovább növekszik a vízszint és már a 150-160 centiseket is elnyeli, egyesek platformcipőt, mások gólyalábat javasolnak, a harmadikak azt, hogy fogja meg egy vele egy magasságú ellenkező nemű kezét, akivel együtt megfulladhat. Itt is rámutatunk, hogy az ellenkező neműek kapnak felfújható matracot, az ügyesebbek yachtot vagy motorcsónakot.


És a vízszint csak növekszik és növekszik.


És a dolog öngerjesztő, mert a nők nem fognak lemondani erről, még azok sem, akik már belátták, hogy ez tette tönkre az életüket, ráadásul pont ezek a nők, akik nem is szaporodtak, hanem kutyával öregedtek meg. Mások meg önigazolnak. Pedig elég lenne a marketinget és a médiát megreformálni, hogy az átlagos férfi is értékessé váljon és Harvey Weinsteinek helyett a Pumped Gabokat karaktergyilkolni.


Persze később lehet foglalkozni az előbbiekkel is, de azért nagyobb problémának érzem, hogy fiatal srácok csak a külsejüknek köszönhetően több száz, akár több ezer nőt megdugnak és a nők felszabadulása óta már ők sem állják ennek útját, hiszen sokszor ők maguk dobják oda magukat meg kínálkoznak fel, mint azt, hogy 1-1 nagyhatalmú valaki szexuális ellenszolgáltatásért futtatja fel az arra hajlamos, arra hajlandó üdvöskéket. Aztán néha nem úgy sül el a dolog, mert ő se mindenható meg mert a legjobb nőt is unja valaki és bár a punci nagyon hasznos találmány és előre lehet vele jutni az életben, de az se mindenható. Akinek csak puncija van, de tehetsége nulla (főleg ha mellette az egója és az önérzete is nagy) az előbb-utóbb el fog tűnni a süllyesztőbe és nem azért, mert bosszút állt rajta a nagyhatalmú úr.


Ittlétem célja pedig inkább a reménytelenségből fakad. Mivel egyre kevésbé érzem jól magam akár társas, akár magányos tevékenységekben, mert mindig csak arra gondolok, hogy miért nem jön össze egy szerető barátnő, így itt kötöttem ki, ide jutok végül mindig.


A sok önfejlesztéssel pedig azt is elértem, hogy nem gyártósoron kell robotolnom, így a munkaidőm is lecsökkent. Plusz szabadidő, amit tölthetnék egy szerető barátnővel, de szerető barátnő nincs.


A célom pedig a barátnőszerzés, amíg meg nem halok, csak tudom a realitásokat. Mint mikor az onkológus rákos vagy a gerincsebésznek törik el a gerince. A tudás nem jelenti azt, hogy megoldást is talál, sőt, ilyen esetekben a tudástól csak még jobban elborul az ember elméje, mert azt is tudja, hogy nem tud rajta változtatni, míg egy butább ember próbálkozik imával meg csodaszerekkel, "hátha" meg ilyen hullámvasutas egyszer fent-egyszer lent hangulatú, míg a tudással rendelkezőnél nincs már hullámzás, kivéve, ha valami valóban működő lehetőség van a láthatáron.


Mint mikor a tudósnak azt mondod, hogy itt a Higgs Bozon és az addig megoldhatatlannak hitt probléma azzal megoldhatóvá válik hirtelen és újra előtör belőle a gyermeki lelkesedés.

2022. júl. 30. 21:07
 30/32 anonim ***** válasza:

#29

"A tudás nem jelenti azt, hogy megoldást is talál, sőt, ilyen esetekben a tudástól csak még jobban elborul az ember elméje, mert azt is tudja, hogy nem tud rajta változtatni..."


Ez igaz. A blackpill valóban nem a megoldást kínálja. Célja, hogy megpróbáljon általános (az esetek többségére vonatkozó) törvényszerűségeket alkotni a társkeresés terén különböző szempontok szerint (pl. külső, vonzalom, státusz, pénz/vagyon, karrier, stb.). De azt még a blackpill is elismeri, hogy számos kivétel is létezik. Így például elismeri, hogy igenis lehet kompenzálni a külső vonzalmat. Neked ezeket a kivételeket kéne megtalálnod szerintem, akik hajlandóak engedni a külső elvárásaikból. De hogy ez megtörténjen, előbb muszáj lesz nem ennyire rágörcsölnöd a dologra, mert ez egyenes út a kudarc felé.. tudom, hogy ezt nem szeretitek elismerni, de ez határozottan igaz. Aki rágörcsöl, annak a büdös életben nem lesz nője/pasija. Az incel/blackpill témában való elmélyülésem része volt az is, hogy lepontoztattam magam néhány ismerős hölggyel, mindhárom 7-8-ra értékelt, épp ezért hidd el nekem, az én kudarcaim mögött is ez volt, hogy meg voltam keseredve és rohadtul rágörcsöltem a randikra. Az utolsó két randimra már úgy mentem, hogy nem forgott az összes gondolatom a nők körül, és már teljesen le tudtam lazulni. Végül a másodikból alakult ki a kapcsolat. De míg rágörcsöltem és keserű voltam, folyamatos kudarc volt nekem is a társkeresés.

Borzasztóan látszik rajtad a frusztráció és a keserűség. Nincs nő még a kivételek között sem, aki egy ennyire megkeseredett emberrel leállna. Első körben ezt oldd meg magadban (a legjobb módszer, ha kitűzöl nagy célokat magad elé, amit motiválnak, felvillanyoznak). Miután ez megvan, utána elkezdheted felkutatni ezeket a kivételeket, akik kevésbé nézik a külsőt. A legjobb szerintem, ha kulturáltabb(!) kocsmákban, szórakozóhelyeken keresgélsz, mert ott is lehet sikered. Bár a blackpill azt állítja, hogy szórakozóhelyeken a nők kizárólag egyéjszakásokat keresnek, ezzel pont nem értek egyet, mert az élet többszörösen rácáfolt erre az ismerősi körömben (és magamnál is korábban).

Szükséged lesz tehát egy baráti körre, akikkel mehetsz csajozni, illetve a keserűséged és frusztrációd tudatos csökkentésére/levezetésére. Ez a kettő a minimum feltétel, hogy sikered lehessen. Az utóbbi feltétel vonatkozik a társkeresőre is, de gondolom azt nem használod, mert ha lenne rajta esélyed/sikered, akkor nem tennél föl ennyi kérdést ezen az oldalon.


Attól, hogy regényeket írsz ide állandó jelleggel, semmi nem lesz jobb. Most próbáld ki ezt a társkeresési módszert, amit leírtam, próbáld meg gondolatban valahogy lesz*rni a csaj témát, aztán vesd be magad lazán péntek és szombat estéken, normálisabb helyeken ;) Kizárt, hogy egyetlen nő se fog leállni veled, ha kitartóan próbálkozol. Az én esetem legyen rá a példa, hogy ezt a nőkön való görcsölést sürgősen építsd le magadban! Ez az első lépés.

2022. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!