Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vàlasztott helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vàlasztott helyettem inkàbb egy 2 gyerekes anyàt? Nemtudom feldolgozni ezt

Figyelt kérdés

Nem bàntani szeretném az anyukàkat ez nem arra irànyul. De màskor fennhangon szidta öket, hogy neki biztosan nem kell màs gyereke neki sajàt kell.

Külsöre mindketten tetszünk neki nemtudom én mit rontottam el vagy mivel tud többet ö?


Meg ha szidja utàna meg leàll vele , az érdekes. Pl én szidom az alkoholistàkat, szagàt sem bírom de nem is àllok le egy nagyivò férfival.


2022. júl. 29. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A véleményt sokszor felulirja a szerelem. Olyankor semmi nem számít.
2022. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Egyeseknek mindig az kell ami nincs, pár hét múlva kopogni fog hozzád.
2022. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Valoszinu szexuális ráhatás
2022. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak általában az egyszerűbben megszerezhető, egyszerűbb nőket választják. Veheted tehát bóknak is .Lehet, hogy az a nő kiszolgálja, főz rá, a mindennapokban több hasznát veszi.
2022. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Hiába szép a feneked és áll kackiásan a melled, azért az érzelem az úr!


Petőfi Sanci

2022. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szóval elvette feleségül és magához költöztette az egész pereputtyot, vagy csak hozzá jár fel dugni?
2022. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Lehet te kéretted magadat, a másik nő meg azonnal leszopta bőnyállal.
2022. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Szebb nő, mint te / jobb az ágyban / szűkebb a puncija / nagyobb a melle / szereti az anált / kedvesebb / készségesebb / jobb társaság / jobb helyen van a lakása / jobban főz / kevesebbet hisztizik / stb.
2022. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

6 Nem feleségül vette de tényleg komoly mindenki elött felvàllalt kapcsolat. Lakàsa a férfinak van a nönek nemtudom amiben él sajàtja e.



Köszi mindenkinek sajnos a sértettségem miatt írtam ki ezt.

Persze lehet h kedvesebb vagy okosabb vagy bàrmi.... Csak olyan rossz h fennhangon beszélt ellene most meg mégis ö a jö ö kell.

2022. júl. 29. 20:02
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Ne bánd,neki egy anyuci kellett.Lehet szép meg jó az ágyban ,de szerintem egy éretlen pöccs.Örülj,hogy megszabadultált tőle.
2022. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!