Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vàlasztott helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vàlasztott helyettem inkàbb egy 2 gyerekes anyàt? Nemtudom feldolgozni ezt

Figyelt kérdés

Nem bàntani szeretném az anyukàkat ez nem arra irànyul. De màskor fennhangon szidta öket, hogy neki biztosan nem kell màs gyereke neki sajàt kell.

Külsöre mindketten tetszünk neki nemtudom én mit rontottam el vagy mivel tud többet ö?


Meg ha szidja utàna meg leàll vele , az érdekes. Pl én szidom az alkoholistàkat, szagàt sem bírom de nem is àllok le egy nagyivò férfival.


2022. júl. 29. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Valamiért jobban kellett neki ő mint te.Valamiben jobb az a nő.Ha a 2 gyerek ellenére is őt választotta. Ez nem feltétlenül így van hogy valóban jobb valamiben az a nő.Hanem az ő szemében jobb.Valami jobban stimmel vele mint veled, talán ez a jó megfogalmazás.Jobban megértik egymást vagy bármi ilyesmi.Jobb választásnak érezte.

Emelkedj felül a sértettségeden, fogadd el hogy így döntött és lépj tovább.Lesz majd aki téged választ és boldoggá tesz majd az az érzés!

2022. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Beleszeretett....így nincsenek észérvek.
2022. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Arra gondolj, hogy nevelhet két idegen porontyot. Úgy kell neki! Te meg találsz majd mást, aki megbecsül.

N

2022. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Így nem csak a gyerek témàra kiélezve hanem valamit utàlok, szidok aztàn mégis kell?

Vagy erre nem lesz úgyse vàlasz?

2022. júl. 29. 21:51
 15/20 anonim ***** válasza:

Emberek, hagyjuk már ezt az ocsmány szöveget, hogy az a nő JOBB, vagy a kérdező JOBB, ilyen nincsen.Nem gépek, hanem emberek vagyunk.Olyan van csak, hogy valamilyen okból úgy döntött most a kérdező exe, hogy az a másik nő HOZZÁ jobban illik.De NEM JOBB, mint a kérdező.

Nem lehet ennyiből megmondani, hogy miért döntött így.Sajnálom kérdező, vigasztalódást kívánok neked!

2022. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#14 Megpróbálok válaszolni.Vannak olyan emberek, akik szidják azt, amit nem tudnak elérni, vagy el akarnak nyomni magukban.

Az exednek tetszett ez a nő, és lehet ezzel próbálta elaltatni a gyanakvásod vagy az ő saját lelkiismeretét(vagy mindkettő), hogy a nő gyerekeit szidta.

2022. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg sokkal szebb mint te, nem?
2022. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó : meg az is simán lehet, hogy a pasi nem túl jóképű, ezért nem merne túl jó nőkkel összejönni, mert komplexusai lennének egy topmodell mellett. És lehet, a kérdező szebb, mint a másik nő, ezért választotta a másikat.
2022. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 o hat hogyne! 😅
2022. júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincs magyarázat, én sem érteném a helyedben. Rohadt dolog, ha otthagyják az embert, de muszáj belenyugodni. Közhely, de csak az idő segít, hogy túllépj rajta. Nem szabad elmerülni a bánatban, élni kell tovább. Senki nem ér annyit, hogy tönkremenj miatta. Én anno huszonévesen belebetegedtem a szakításba, nem érte meg. De persze az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Próbáld minél jobban lefoglalni magad, és ha netán vissza akarna menni hozzád, páros lábbal rúgd ki.

N

2022. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!