Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye normális párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye normális párt találni egy 2 gyerekes anyukának, aki fiatal, és éppen válik? Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Külsőre szerintem nincs kifejezett gond velem,bár maradt rajtam plusz pár kg,de dolgozom rajta,szépen megy lefele.

2018. jún. 1. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Esély mindig van, kérdés mekkora.
2018. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Nyilván kisebb mint, gyermekek nélkül, de nem lehetetlen. A lényeg, hogy ne görcsösen próbálj új apukát találni. 28/f
2018. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak! ha szereted azt a plussz kilót, akkor hagyd. Akit érdekelsz, azt így is úgy is érdekled.Őt nem fogja érdekelni hogy ez most 70deka vagy 70 kiló
2018. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én gyorsan találtam, amikor már készen álltam rá. Interneten. Nekem mondjuk 1 gyerekem van,de nem hiszem, hogy nagy különbség. Nagyon sokan találnak maguknak párt, ha tényleg akarnak. És ne apát keress, hanem társat. Szerintem hamar kiszagolják a férfiak, ha valaki csak ingyen dajkát meg anyagi biztonságot keres.


Sok sikert!

2018. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Van esélyed, de ne csak a külsőddel foglalkozz, sokkal inkább a személyiségeden múlik a dolog.
2018. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok nekik Apát találni,mert van Apjuk. Attól,hogy a párkapcsolatunk megromlott,attól még az Apjuk marad és ezt tiszteletben is tartom miatta is, és elsősorban a gyerekink miatt. Békés a válásunk és bízom benne,hogy továbbra is a gyerekei maradnak neki is a legfontosabbak,akkor is ha esetleg Ő is talál magának új párt.
2018. jún. 1. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Rokonomat megcsalta a férje, elváltak. 36 évesen két gyerekkel több barátja is volt, eddig mindig ő szakított velük, most elvileg megtalálta az igazit. Elvált apukák sem rosszak.
2018. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Keress egy elvált 2 gyerekes apukát, vagy valami hasonló élethelyzetben lévőt.
2018. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyban függ, hogy milyen korosztályról beszélünk. 44 évesen nekem nem okozna gondot, sőt inkább előny, ha van gyermeke, gyermekei. Bár ha egy tucat, az megijesztene kicsit, de inkább arra lennék kiváncsi, hogy viselkedik, hogy viszonyúl a gyerekekhez, milyen a kapcsolatuk, nekem ez fontos, mert sokat elárul az emberről... 44F
2018. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok. A plusz pár kiló sem gond, ha alapvetően egészséges kisugárzásod van. Egy kis poci, narancsbőr is szexi tud lenni, a férfiak egy bizonyos érettség felett nem a kilókat nézik...
2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!