Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, akkor sem tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akkor sem tudnátok elképzelni komoly kapcsolatot passzív bi pasival, ha hűséges lenne, valamint a külseje és a stílusa is férfias lenne?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 00:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2022. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
De igen.
2022. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Előbb-utóbb hiányozni fog egy farok neki.
2022. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Úgy érezném, nem tudok megbízni így, és erre nem tudnék alapozni, meg nem is szeretnék. Mert ha probléma van, akkor ott az érzés, hogy ha egyszer gondoltam, minek mentem bele?
2022. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Egyrészt szerintem bi pasi nem létezik, csak meleg, aki próbálta lànnyal (nyilván nem jött be), de még mindig nem ismeri be, hogy csak pasival tud lenni.

Másrészt a passzívokat szoktuk felismerni az utcán, itt-ott a mozgásából, gesztusaiból, hangjából, amikre azt mondjuk, b*zis.

Arról nem is beszélve, hogy nem bíznék benne.

2022. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
De igen
2022. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Szeretem ezeket az értelmes embereket, akik jobban tudják másokról, hogy milyen a szexuális orientációjuk, mint ők maguk (5-ös).


Miért írod ki ezt a kérdést heti rendszerességgel, Solar88? Nagyon nem akar összejönni innen randi biszexkedvelő nővel?

2022. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

#7 szerintem egy anonim oldalon így felfedni vkit, elég aljas dolog. Azért írja ki, hogy feldobja az oldal első kérdesek között. Ő így próbálkozik. Szerintem ez magánügy.

Te viszont, DD egy nagyon negatív és rosszindulatú ember vagy.

2022. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg krvára nem magánügy attól a ponttól, hogy mindenáron találkára akarja invitálni azt is, aki külön kihangsúlyozza, hogy nem ismerkedési célzattal válaszol a kérdésére. De biztos drágább lesz neki holnaptól a kenyér, amiért leírtam a semmitmondó (értsd: polgári nevére célzást sem tevő) felhasználónevét, amit egyébként is látni fog mindenki, aki neki tetsző választ ír.
2022. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

"Te viszont, DD egy nagyon negatív és rosszindulatú ember vagy."


Oltári nagyot tévedsz.

2022. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!