Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs szerencsém a kapcsolatok terén, mert nem vagyok pasis, nincs tipikus férfias tulajdonságaim?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok alig volt barátnőm, sose volt szerencsém a nőkkel, Szerintem azért mert nem vagyok tipikus pasis és a nőknek ilyen pasis pasi kell. Határozottnak határozott vagyok, nem vagyok tutyi mutyi, de sokkal több lány barátom van mint fiú, sose voltam csajozós, foci, sör, autók motorok nem érdekeltek, gondolkodó más felfogású férfi vagyok, ami nem pasis.
2013. jún. 4. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a gondolkodásod homáros ez itten a baj teccikérteni?
2013. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert csúnya vagy, v alacsony, v mindkettő.
2013. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egy pasis pasi ezeket tudja? foci, sör, autók, motorok? :D nekem eddig egyetlen olyan barátom se volt, aki megfelelt volna minden kritériumnak.

bár azt tényleg nem tudom, a sörrel mi bajod, fura vagy!:D

2013. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs férfias kisugárzásod, az tényleg hátrány... 2 féle pasi van: aki beindít és onnantól róla ábrándozok és aki havernak kell, jókat hülyülni, lelkizni, nagyokat dumálni, bulizni. sajnos ez ilyen. Legyél férfi, csak ezt tudom tanácsolni.
2013. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"28 éves vagyok alig volt barátnőm"


Szóval szűz vagy és ez látszik rajtad...?

2013. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként akarnád, hogy legyen barátnőd?
2013. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2 nővel voltam eddig
2013. jún. 4. 21:09
 8/12 A kérdező kommentje:
6 os itt a lényeg, akarni akarnám, de lehet ez csak vágy és tudat alattilag nem akarom.
2013. jún. 4. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit takar az h "nem pasis"? Buzzi?
2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. uniszex :)
2013. jún. 4. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!