Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb kellene adnom az elvárásaimból, hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés

Már kezdem azt hinni, hogy azért nincs senkim mert a tökélest keresem. Azt gondolnám, hogy nem, de most már elbizonytalanodtam. Lassan kimegyek a piacról, na jó azért nem, de valahol mégis.

Fontos, hogy fel tudjak nézni a páromra, helyes, sportos legyen, EQ nálam fontos, ne csesszen fel sokszor. Igazából másra nem vágyom, de eddig még nem jött össze ez a pakk. :S



2022. aug. 5. 14:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egy randin se voltam még sohasem. :SSS
2022. aug. 5. 14:38
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Nincs tökéletes. Olyan van, akivel minden problémát meg lehet oldani.

De addig ne siránkozz hogy nincs párod amíg randikra se mész. Az a nulladik lépés

2022. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%
Randin sem voltál de a másik az legyen tökéletes. Tipikus nő.
2022. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el randizni?
2022. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem járj el randizgatni,adj magadnak több esélyt arra,hogy összejöhessen valami. Az hogy randizol nem jelenti azt ,hogy nem léphetsz vissza! Ha valaki nem szimpatikus megmondod neki,ennyi.

De több esélyed lenne úgy találni valakit,mint hogy a tökéletesre vársz randi nélkül! Így kishijján ki se ismered az embereket!

És igen,lehet lesz olyan jelentkező akinél majdnem minden stimmel de nem minden az elvárásaidra passzol majd,ott van hogy alább kell adni,meg kell próbálni úgy. Ha nem jó akkor meg mész tovább

2022. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

Faék egyszerű nő lehetsz! Legfontosabb neked hogy a férfi jóképű és sportos legyen.


Kicsit se felszínes? 🤔

2022. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De eddig olyan se volt akivel elmentem volna. 5 ember volt aki bejött életem során, kapásból 3 kiesett (egyikről kiderült, hogy barátnője van, másik cigizett, harmadik tetkós volt amit nem láttam) egy volt aki kiköltözött külföldre, másik engem nem akart.
2022. aug. 5. 14:51
 8/30 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy? 25 elmúltál? 30?
2022. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Felszínes? Tudod kell a fizikai vonzalom, normális emberek így választanak, de megértem, ha nálad bármi belefér. És fontos, hogy egészséges életmódot kövessen, én is sportolok, elvárom ezt. Ha bajod van ezzel, keress másik kérdést.

Kettő között vagyok, igen.

2022. aug. 5. 14:56
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
Tehát 27 körül vagy és szűz. Te valami női incel vagy?
2022. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!