Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám lejjebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám lejjebb az elvárásaimat?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy ideálom van, de nagyon sok elvárásom van a fiúkkal szemben, és ezért már régóta nincs barátom.

Igazából elég sablonos elvárások ezek, legyen magasabb, helyes, ápolt, legyen jó stílusa (ne legyen páva, tehát rózsaszín kivágott póló, ülepes nadrág, stb. kilőve), legyen jó humora, legyen ügyes (sportban, ilyenek), legyen okos, lehessen vele beszélgetni, legyen udvarias, meg még egy csomó minden, ami van, csak én nem tudok róla. És ez a rengeteg minden mellett ne legyen egoista, legyen hűséges, és legyen 17-24 év között (de inkább a 17 felé).


Próbálkoztam azzal, hogy lentebb adjam az elvárásokat, de így is leráztam már 2-3 srácot másfél év alatt, amióta nem volt barátom (akkor még nem voltak ekkora elvárásaim). Sokszor azt sajnálom, hogy próbálok sok mindenkivel közvetlen lenni, barátságos vagyok, és a fiúk sokszor félreértik és elbízzák magukat, ha pl. sokat beszélgetek velük, nem csak 1-2 szóban válaszolok, akkor azt hiszik, hogy biztosan van esélyük, és nem akarok megbántani senkit azzal, hogy egyből lerázom. Általában egy idő után rájönnek, hogy nem lesz semmi, amikor mindig ők írnak rám elsőre, és én sosem teszem.

16/L


2015. márc. 29. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Most még válogatsz, de 2-3 év múlva már örülsz ha valaki hozzád szól.


Amúgy itt vagyok beszélgessünk. ;)

24F

2015. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te cserébe mit tudsz adni kérdező?
2015. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Valogassal draga,mert meg teheted.

Akasztani kene minden masodik not!!!

2015. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd 50 évesen nem lesz egyetlen emléked sem a tizenéves korodról:( Elhiszem, hogy mindenki a nagy Ő-t keresi, de arra ráérsz még 10 év múlva is. nem azt mondom, hogy fűvel-fával összeállj, csak azért, hogy legyen valakid, de ilyen magas elvárásokat se támassz. Ha küldesz képet privátban, szívesen megismerlek. 18/F
2015. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reméljük hogy neked szép kerek melled feszes feneked gyönyörű arcod és szemed van.mert ha igy van akkor lehetnek ilyen elvárásaid.amugy mindent le irtál hogy milyen legyen.de a hűség úgylátszik neked nem számit
2015. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

7-8 pontra szoktak pontozni, mondjuk a bőröm nem túl szép, de szép kék szemem van, és azért az arcszerkezetem se csúnya. Nem vagyok kövér se, lapos se, nem tartom magam csúnyának.


Utolsó: "legyen hűséges". Oda van írva.

2015. márc. 29. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:

"ezért már régóta nincs barátom."

16 évesen mit jelent ez a régóta? Most kellene elkezdened foglalkozni a fiúkkal, nem azon sírni, hogy már régóta nincs barátod. Foglalkozz a tanulással meg az egyéb teendőkkel, és majd betoppan az életedbe valaki.

2015. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már inkább a 17 felé hajlok.


Előző tanév elején volt, de csak két hétig tartott.

2015. márc. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!