Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak lejjebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak lejjebb az elvárásaimból?

Figyelt kérdés

Mivel nem szeretnék 2-3 hetes/hónapos kapcsolatot, elvárom, hogy okos, művelt intellektuális legyen a lány. Ezt fontosnak tartom, hogy a kapcsolat lehetőleg a "rózsaszín köd"-nek nevezett hormontúltengés se után haljon ki. Legyenek elvei és tervei az életben. Ne legyen tömeglány.

15 éves vagyok, és a korosztályomban nem nagyon van ilyen lány. Nem sietek a kapcsolattal, még bőven ráér, csak nem tudom, hogy később nagyobb valószínűséggel találok-e ilyen lányt.

Szerintetek adjak lejje



2015. márc. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem nagy elvárások, de a mostani 15 évesek közt nem hiszem hogy sok ilyen lenne.
2015. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem 15 évesen még nagyon ne gondolkodj ilyen dolgokon.

Ráérsz bőven még erre.Ha a szerelem elkap téged is egyszer,akkor szerintem nem az lesz az első rangú dolog,hogy milyen végzettsége van/lesz a csajnak,hanem,hogy bejön neked és jól érzed magad vele.Ennyi idősen én még lazán buliztam,piáltam minden hétvégén.

Nagyjából 15-20 évesen a lányok is ezt teszik.

2015. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy még fiatal vagy és a mai 15éves lányok elég éretlenek, de nem szükséges lemondanod ezekről, egyszerűen csak várd ki. Bár én idősebb vagyok, de nálam is ez a helyzet férfiak terén, elvárásaim vannak amikből nem adok. L.
2015. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy. Remélem, találsz ilyen csajt, sajnos tényleg nincs túl nagy választék ebből a típusból...
2015. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!