Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem csalódtatok ti ebbe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csalódtatok ti ebbe az egész párkereséses dologban?

Figyelt kérdés

Régebben, gyerekként teljesen máshogy képzeltem el ezt az egészet, úgy gondoltam hogy előbb utóbb mindenki talál párt akit szerethet. De ahogy felnőttem rájöttem hogy sajnos ez nem ilyen egyszerű. Rohadt nehéz normális csajt találni, aki őszintén szeret, nem akar kihasználni, nem felszínes, stb.

De a lányok többségében alig van érzelem, olyan fura ez az egész, nem így képzeltem el.


2022. aug. 5. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2022. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Ha ennyire nem jön össze semmi, akkor magadban keresd hibát, ne a nőkben.
2022. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én meg úgy képzeltem el, hogy majd szépen egymás útjába sodródunk valakivel, akivel aztán spontán, természetesen, könnyedén alakul... Hát ez majdnem meg is valósult, csak épp nős az illető, így én egyéb lehetőség híján társkeresőn lógok, amitől a maradék életkedvem is elmegy. Elég nagy csalódás, ja.
2022. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy csalódtam. Sőt, szerintem jobb a teljes valójában, mint amilyen a gyermekkori cukormáz alapján le lett festve. Több a lehetőség, mintha csak a hagyományos forgatókönyvet ismeri az ember.
2022. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
De.
2022. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Futoszalag , sok a csalódott ember.


Én viszont nem csalódtam , mert tudtam hogy szar lesz , töröltem is magam.

2022. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
De abszolút csalódtam. Nőként írom, hogy én sem így képzeltem, csak érdekes, mert én pont olyannak látom a férfiakat, mint te a nőket. 🤷‍♀️
2022. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hans Pötterman ***** válasza:
56%
Nem,de csak mázlim volt
2022. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
8-as: Hát igen, ilyenek ezek az adoniszok, nem tudnak őszinték lenni és érzéketlenek. Milyen meglepő. :D
2022. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!