Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsén múlik minden? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsén múlik minden? Az egész párkeresés csak a véletleneken alapul?

Figyelt kérdés

26 vagyok, volt jó pár kapcsolatom, ilyen-olyan végeredménnyel. komoly, több éves is, de egyéjszakás illetve is.

A haveri körömben mindenki 3-4-10 éves kapcsolatban. Nagyjából 1 korosztály vagyunk. Amiket meséltek, elképesztő, hogy milyen véletlenek sorozata hogy egyáltalán összejöttek vagy hogy együtt vannak.

Társkeresőzöm randioldalakon, eljárok pár helyre mikor van lehetőségem, de pár hónapja már a szerencse elkerül.

Alig alig írnak vissza, ha valami mégis alakul eltűnnek két randi között, majd soha nem válaszolnak. (pedig nem járok a nyakukra, nem zaklatom őket)

Régebben mindig kapcsolatból kapcsolatba ugrottam, de mintha most labdába sem rúghatnék úgy érzem az ismerkedés terén. Olyan mintha minden nő a tökéleteset keresné, várja a "herceget" miközben lehetőséget sem adnak, hogy jobban megismerjenek.

Fogalmam sincs mások hogyan ismerkednek, de olyan párokat látok az utcán hogy te jó ég..ők mégis hogy jöttek össze...?

Nem igazán értem, hogy mit kellene másképp csináljak.



2017. nov. 23. 09:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Kiöregedtél, a dugjunk meg mindenki korból. Ez azzal jár, egyre kevesebben akarják, hogy megdugd őket. Ebben semmi csoda nincs. Ismerőseid nem az egy éjszakásokra hajtottak. Értelmes nő, tudja, ő is csak egy lenne a sorban.
2017. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

miből jött az le, hogy én csak szexet keresek?

pont ez, hogy komoly kapcsolatot szeretnék!

Sokan mondják hogy ne társ keresőzzek mert hülyeség, de akkor mégis mit? Üljek a szobában és várjam a csodát?

oké eljárok erre arra, de rendszerint egyedül.

kb egy elvált 40 esnek érzem magam aki csak kínlódik a párkereséssel.

2017. nov. 23. 09:37
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem hagyd ezt a direkt párkeresést. Én több kudarcot hallok, mint sikert. Sokkal működőképesebb, ha valakihez nem úgy közelítesz, mint nőhöz, hanem mint embert ismered meg, és nincs az a késztető kényszer, hogy mi most csak azért ismerkedünk, hogy kapcsolat legyen belőle, vagy semmi. Legalábbis nálam sosem működött ez az "összeülünk ismerkedni" téma. Az eddigi kapcsolataim is ismerősláncolatokból, random egymásba botlásokból és egy helyre kerülésekből (egy csapat, egy egyetem, stb) álltak. Ha valaki nem úgy áll hozzád, hogy "nekem most el kell döntenem, hogy akarok-e tőle valamit, vagy nem", akkor hajlandóbb megismerni. Jobban meg tudod mutatni a valódi éned és értéked, mintha húspiacot rendeznél, ahol lehet a bőrödre licitálni, aztán vagy viszik, vagy nem.


Nyitottnak kell lenni és kicsit elfelejteni, hogy lehet, hogy a következő nő, akit megismersz, vagy akiket már ismersz, azok közül lesz valaki a feleséged/barátnőd. Kevésbé nyomasztó így beszélni a másikkal, és kevésbé kudarcteljes a helyzet, elvégre is, a kedves ismeretség, vagy akár egy jó barátság már eleve adott, ha pedig van valami, ami arra utal, hogy több is lehet, könnyebb "átváltani", mint random leszólítgatással, társkeresőzéssel és hasonlókkal. És jobban is érzed, hogy az illető szép-szép, na de valóban hozzád való-e.

2017. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

kimondtad a kulcsszót.

társaság.

ez az ami nincs nekem.

és valljuk be, egyedülálló szingli srácként egy kisvárosban, miféle társaságba keveredhetek? Korombeliek is alig vannak.

ezért érzem azt hogy lépnem kell innen

2017. nov. 23. 09:59
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Ez arról szól, hogy hasonló hasonlót vonz. A párkeresés nem azon múlik, hogy megtalálod a megfelelő embert, hanem hogy TE MAGAD megfelelő ember legyél egy kapcsolatra. Aki alkalmas egy kapcsolatra, az meg fogja találni a párját, be fogja vonzani. Ennyire egyszerű. Ezért kell azon dolgozni, hogy fejleszd magadat ne csak emberileg, hanem párkapcsolat szempontjából is.

Nincs olyan, hogy szerencsés véletlen. Minden úgy történik, ahogy te bevonzod, ahogy történnie kell.

2017. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt éreztem, hogy 25 fölött végre tele vagyok lehetőségekkel. Végre önálló vagyok, végre saját életem van, végre tudom, hogy mit akarok igazán, és mit nem, végre önállóan döntök mindenről, ami körülöttem zajlik és engem körbe vesz. Hirtelen ugrásszerűen megnőtt a potenciális udvarlók száma (mind netes társkeresőről, mind élőben), mert konkrétan képes voltam megfogalmazni a vágyaimat, és nyújtani azt, amit ehhez szükségesnek tartok. Korábban korlátozott az egyetem, az otthon élés, az, hogy mindenki csak baxni akart kb, nem gondolkodtak komoly kapcsolatban.


Szerintem fényévekkel egyszerűbb volt felnőtt fejjel ismerkedni, és sokkal egyszerűbb volt rátalálni a páromra. Én neten ismertem meg különben, nem kell azt se leírni.


Szerintem ne keseredj el, csak fogalmazd meg magadnak, hogy pontosan mit is akarsz és mérlegelj, hogy ehhez mi hiányzik?


N

2017. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
3as baromi jókat írt, miért nem 100%os???
2017. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos a szerencsén és a véletlenen múlik egy párkapcsolat :(

Én se értem hogy hol találnak társat az emberek,mert sajnos nagyon nehéz normálisakat,normális értékekel lévő embereket találni :( 30N

2017. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Akinek vannak értékei, csak az tud normális, értékekkel rendelkező társat találni. Akinek nincsenek, az meg ráfogja a szerencsére.
2017. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

3as baromi jókat írt, miért nem 100%os???

---

5-ös okfejtése sokkal közelebb áll az igazsághoz, mégse lett 100%-os.

2017. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!