Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a legnagyobb hibáid amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legnagyobb hibáid amik hátráltatnak a párkeresésben és amit el is mersz árulni nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Mi a nemetek?
2022. aug. 10. 23:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%

Nincs ilyen!


34/f

2022. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sem!


30/F

2022. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Maximalista vagyok. 39N
2022. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Kábítószer függő vagyok

depressziós

alacsony érzelmi intelligencia


26F

2022. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szocializáció hiánya(nem tudok pl szórakozni menni, nincs kivel), deszkaság(akkor forognak csak utanam mindenhol es vesznek észre, ha push up melltartó van rajtam), enyhébb önállótlanság(normalis albira nincs pénzem, csak lepukkant minire, egy társ lenne akivel tudnék haladni is pl közös ingatlannal vagy ilyesmi, de minden férfi magára gyűjt csak ingatlanra, vagy sajátja van), és a 20 as csapda, komoly kapcsolatot szeretnek felnőtt férfiakkal akikkel lehet ökörködni bulizni is. Es ami szerintem nem letezik. Mert vagy bulizos drogos valaki es ereszd el a hajam van, és komolytalan nem apának férjnek valo, vagy komoly és férjnek valo de meghalok mellette az unalomtol.
2022. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

-Egészségügyi állapotom nem mondható fényesnek

-Nem hiszem, hogy egészségesen tudok szeretni

-Mentális gondok (paranóid gondolatok, depresszióra való hajlam)

-Tanult szociális képességek hiánya

2022. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Maximalistát tudnám én is mondani, így ezáltal rengetegszer vagyok elégedettlen magammal szemben, másokkal persze elnézőbb vagyok. F
2022. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Megtetszik valaki, aztan amint eszreveszek valamit rajta ami nem tetszik nekem es nem tudnam elviselni onnantol kezdve nem erdekel az egesz dolog.


Sokszor esek hirtelen depresszioba, nem erdekel olyankor az, hogy van valaki akivel ismerdekek , szo nelkul eltunok


Flegma vagyok

2022. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A toxikusokra bukom. Aki nem az, az meg sem üti az ingerküszöböm. A kedvesség nálam red flag.
2022. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
16%
9 Lány vagy ugye? :)
2022. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!