Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazából az hátráltat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából az hátráltat a párkeresésben, hogy nem tudom elfogadni a rondaságomat? F

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem téged az hátráltat a párkeresésben hogy ronda vagy, és a rondaságod hátráltat a párkeresésben.

..ha érted mit akarok mondani...

2018. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem fogadod el magad, az tényleg a legkülönbözőbb problémákat okozza a párkapcsolatodban. Például, hogy a kezdeti fellángolás után a másikat sem tudod elfogadni igazán.
2018. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Nem volt még barátnőm.Szóval fogalmam sincs erről.

2018. szept. 21. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Az biztos, hogy meg kell tanulni elfogadni magad, anélkül nem megy.

Én nő létemre nem vagyok szép, jelentős súlyfeleslegem van, de mindig volt párkapcsolatom, mert elfogadtam magam.

A belső tulajdonságokkal is tudsz kompenzálni, ez nálam bejött.

Egyébként közhely, de mindenkinek más a vonzó.

2018. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Rólam se mintáznának szobrot, mégis 17 éve vagyunk együtt a párommal.
2018. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon nagyon nagyon ritka a "ronda" ember.

A legtöbben max valakinek nem tetszenek.

Van egy csomó pasi, akiket én rondának látok, másoknak meg álompasik, illetve fordítva. Ízlés kérdése.

Viszont ha magadat utálod, önbizalomhiányos vagy és komplexusos, azt nem igazán fogja senki elviselni.

2018. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Az nem jelent semmit, hogy nő vagyok.

A környezetemben rengeteg olyan nő van, aki nálam külsőre sokkal jobban néz ki, mégsem talál párt.

Nem kell kiélezni nő-férfi témára ezt a kérdést.

2018. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
#8 Nem élezek ki semmit, de a nők és a férfiak nem említhetők egy lapon társkeresési kérdésben, így a te válaszod kevéss hasznos. A barátnőid meg azért nem találnak prt, mert nem akarnak. Tudnék mesélni, de nem akarom szétoffolni a kérdést. Ha érdekelnek az ilyen irányú személyes tapasztalataim, írj rám!
2018. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
A rondaságot nem csak elfogadni kell, hanem valamennyire javítani rajta. Nem mondom, hogy bárkiből nagy szépséget lehet faragni, de aki elegendően ad a külsejére, törődik magával, azt általában nem tartják rondának, max. ő önmagát, mert nincs megelégedve.
2018. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
8-as válaszoló vagyok: nem érdekel egy frusztrált pasi beszámolója sem itt, sem privátban.
2018. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!