Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a legnagyobb hibáid amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legnagyobb hibáid amik hátráltatnak a párkeresésben és amit el is mersz árulni nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Mi a nemetek?
2022. aug. 10. 23:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

- Nehezen kezdeményezek

- Ha nyeregben érzem magam és megfeledkezem magamról, túlzottan őszinte vagyok, előjönnek a szar sztorik és a reakció után esik le, hogy "hoppá nem evvel kellett volna indítani" :D

-Ha nem kapok bármilyen visszajelzést, akkor magamban keresem a hibát, hogy biztos szarul érzik magukat a társaságomban

- Bizalmatlan vagyok

- Általában szeretek társaságban lenni, viszont vannak napok amikor kiégek és akkor szeretek egyedül lenni, ilyenkor eltűnök egy kicsit, amit nem mindenki tolerál

- Szülői háttér elég necces. Sajnos ilyen esetben nem köntörfalazhatok, így a kellemetlen részekre is ki kell térnem és az előítélet egyből rám nyom egy bélyeget..

2022. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Gátlásosság.

Szintén a maximalizmus, elvárások.

39F


3-as, magaddal vagy a pároddal szemben vagy maximalista?

2022. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Válogatós vagyok és már előre belelátom, hogy miért nem fog hosszú távon működni és akkor már jobb bele sem menni.


N

2022. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Félénk vagyok, ha érdekel az illető. Mivel általában a hasonló típusra bukom, sose lesz belőle semmi🤷🏼‍♀️

2022. aug. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Nem mondanám hibának, de mondjuk úgy ritka aki tetszik és eltudnék vele képzelni többet. Ez inkább külsőre, mint belsőre értve. Ha ez nem így lenne, szerintem nem lennék egyedül:D

Talán ezt tenném első számú akadálynak.


28/f

2022. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

leginkább az arcom úgy az egész fejem összességében, testileg nincs gondom izmosabb sportosabb vagyok de a fejem...max plasztika segíthet.


f

2022. aug. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%
Az elmúlt hetek társkeresési tapasztalatai alapján a legnagyobb hibám, hogy nem vagyok elég perverz. Egy olyan oldalon vagyok fenn, ahová nem kell fotót feltölteni, így az anonimitást kihasználva mindenkiből egyből előjön az igazi énje ismerkedéskor. Több száz üzenet után bátran kijelenthetem, hogy számomra undorító a mai férfi társadalom, és hogy már alap lett az anális öklözés.
2022. aug. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

- Elköteleződési problémáim vannak. Néhány hónap után késztetést kezdek érezni arra, hogy nyomtalanul eltűnjek a másik életéből, mivel már magam sem tudom, miért vagyok kapcsolatban. Depressziós leszek, amint eltűnik az ismerkedés varázsa.


- Hajlamos vagyok az érzelmi megcsalásra, vagy liánozásra, amikor nagyon mélyen vagyok lelkileg.


- Sokkal jobban szeretek egyedül lenni, mint kapcsolatban. Szeretni sem igazán tudok, ami azt illeti. Inkább ragaszkodni pszichésen/fizikálisan.

2022. aug. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Van egy alapbetegségem, bár ez részben látható, tehát részben nyilvános.

Ez alapból hátráltat. Ezen alapprobléma miatt full introvertált is vagyok.

2022. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!