Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elutasító körülmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elutasító körülmény ha egy férfi csak 170 cm?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 12:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy lehet példálózni, eü. be vagyok ápoló, több faszt fogok 1 nap mint kilincset, szóval úgyse fognak bemagyarázni semmit, persze tudom anno általánosba mindenkinek 20 centis volt..
2022. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
40%
Aki álló farkakat fogdoz az legfeljebb úgy egészségügyi dolgozó, hogy masszázs terapeutának nevezi magát.
2022. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Jó hát ha már azt is jobban tudják hogy mi nem vagyok akkor itt nincs vitára lehetőség, vagy egyetértesz vagy máglyán égsz xD
2022. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
82%
42. Igen, nyilván szó szerint kell venni, de sok beteget muszáj pelenkázni vagy fürdeni, a merevedést meg a legtöbb ember nem tudja visszatartani, pláne ha 2 nővérke fürdeti. Mellesleg nekem sem az a tapasztalatom, hogy a magasaknak nagyobb lenne. Talán te egy magas pasi vagy kis pénisszel és így kompenzálod 😭
2022. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
45%

A vonzalom kapcsolatos a magassággal is. Már miért ne lenne? Én magas nőként soha nem tudnék vonzódni alacsonyabb pasihoz.

Kit érdekel ha helyes, jól öltözött,meg kedves, pozitív személyiség stb, ezeket egy magas férfi is tudja. De ha egyszer számomra férfiatlan az alacsonyabb termete miatt, és úgy nèznénk ki egymás mellett, mintha a kisöcsém lenne. Hát kösz nem. És sok nő van így ezzel.

33. Sajnálatos ha ez sérti a kis lelkivilágodat de ez van.

2022. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
41%

44, nem én az alacsony vagyok nagy f@sszal, de kinőttem már a kamasz korból, hogy egy női érintéstől álljon. Ahhoz sokkal több kell.

Idős, beteg, magatehetetlen emberek meg főleg nem meredező farokkal vannak, de ahogy a gyakorin a fiúk szoktak lenni lányok, úgy lehetnek nővérkék is, vagy éppen tudományos kutatók, akik a rák gyógyszere helyett a pélóméreteket kutatják, mint az emberiség fontos problémáját. 😂

2022. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
59%

45. Kezdem azt hinni hogy manapság az egyiknek a magas férfi a férfias, a másiknak az izmos a férfias, meg van egy 3. típus akinek a jó fizu a férfias, meg egy szűkebb réteg, ahol az intellektus a férfias, legalábbis itt gyk-n szépen különválik, a valóságba valszeg ezek kombinációit fogják választani, bár nem tudom hogy egy magas ember önmagába miért nyújt biztonságot, inkább csak az illúzióját. Bár nem lepődök meg ezen, egy depresszív nép aki a jókedv állarcát mutogatja bővel belefér az is, hogy a biztonságnak is csak a látszatát keltsük.

Bár nem tudom ez miért olyan elfogadott, de ha egy pasinak nem jön be egy csaj akor meg bunkó mert nézi a külsőt is, aztán meg az van feltételezve, hogy csak a külsőt nézi, véletlen sem opció az hogy legyen számomra vonzó külsőleg és személyileg is, nem áá ilyen nincs, vagy a csúnya rendes csajjal vagy vagy az agyatlan plasztikbabára csorgatod a nyálad, átmenet nincs.

2022. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
73%

#45 Méghogy, sérti a lelkivilágomat! 🤣

Teszek rá, hogy kit zavar az, hogy alacsony vagyok. Volt már sok nő az életemben, magasabbak is mint én. És gyönyörű családom van!

Én csak az ellen szóltam, hogy leigénytelenezték, azokat a nőket, akik alacsonyabb férfit választanak maguknak.

Nem mindenkinek olyan fontos a magasság, mint neked.

2022. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
46. Igen, az idősek betegek, a fiatalok mind makk egészségesek, meg persze az összes öreg aki kórházba kerül (mert ugye a fiatalok nem lehetnek betegek) impotens is.
2022. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
45%
Aki alacsony pasival van az igénytelen ge ci xdddddd, tehát lányok, ha bejön Tom Cruise akkor igénytelenek vagytok, e van.
2022. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!