Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehezebb ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb ismerkedni 30 fölött férfiként, mint 20 és 30 között?

Figyelt kérdés
Lassan közeledek a 30 -as éveim felé és még sose volt barátnőm. Mi történik 30 fölött?

2022. aug. 16. 13:33
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Lehet ám hogy kellenénk, vagy volt alkalom, amikor kelettünk volna. Én vizsgálom a saját felelősségemet és bizony sokszor mulasztottam alkalmat. Ne gyűlöld magadat és bocsáss meg a nőknek!
2022. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Én húszonéves vagyok és 2020 óta nem kellek senkinek hírtelen. Biztos, hogy a korunk a baj és nem valami más?
2022. aug. 16. 21:26
 33/57 anonim ***** válasza:
76%
Tehát 20 előtt kelettél, igaz? Na kapaszkodj meg, én lassan beírom a 40-et. Ez már a széngáz kategória. Ha jól értelek, volt másfél éved csajok nélkül. Nekem az elmút negyven nélkülük telt, baszki. És tudod mire jöttem rá? Hogy én basztam el! Bele kell állni a dologba és addig menni amíg teljesíted a missziót! Faszt kell növeszteni és szt csak addig tudjuk megtenni amíg élünk! A nő zsákmány akar lenni, válj vadásszá! Ha elmegy egy busz, ne idegeskedj! Jön a következő.
2022. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Azok mit mondjanak akiknek 30 alatt se megy az ismerkedés? Vagy ha "megy" is, mégsincs barátnőjük?
2022. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

"Biztos, hogy a korunk a baj és nem valami más?"


Ez érdekes felvetés. Egyöntetűen írják sokan mostanában, hogy XY életkor után lett hirtelen krach (köztük én is). De ez végülis kb egyszerre köthető a 2019-20-21-es évekhez. Vagyis amikor a Covid begyűrűzött, és mindenki otthonmaradásra kényszerült, ill. tömegével tódultak az emberek az addig azért félig-meddig kihasználatlan appokra, randioldalakra, stb..


Lehet, hogy ez okozott valamit, itt van valami elásva....

2022. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
34%
A randioldalak, appok szart sem érnek. Covid előtt, alatt, után!
2022. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
49%
Igen, tudjuk h szart sem érnek. De covid előtt közel sem használták annyian, ahányan akkor rákényszerültek. Főleg nők. És ha a nők ebben az időszakban regeltek fel tömegesen, akkor az elég rendesen befolyásolhatta a párkeresési szokásaik megváltozását és a hozzánk való irányultságaikat is.
2022. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
70%
Úristen! Haver! Mi ez a baromság! Menj le a térre, ülj buszra, fogj össze 2-3 hasonszőrűvel és húzzatok el az ország másik végébe pár napra és áljatok neki! Benned van a hiba! Benned van a megoldás! Tudom ez ilyen tréneres szarság, de EZ VAN! Nincs mese! Nem a covid, nem az Orbán, nem az Illuminátusok - egyedül TE tudod intézni a saját dolgaidat! A lányok párkeresési szokásait ki nem szarja le! Mi van a Te párkeresési szokásaiddal?
2022. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
56%
Köszönjük a semmitmondó coach hülyeséget! Bármelyik nők lapja számban is olvashatunk hasonló filléres ámde jól hangzó zagyvaságokat :) Képzeld, pont az elmúlt 1 hónapban pont ezeket csináltam. És semmi. Holott covid előtt ez simán ment. De nem baj, egyszer majd te is felnősz és rájössz, hogy nem minden úgy alakul az életben, ahogy előző este megálmodtad. A 200 kilós sziklát sem elég csak be-manifesztálni, hogy megemelem és akkor már megy is.....
2022. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
53%
Telejesen mást mondtam! És jeleztem, hogy bár tréneres szarságnak hangzik, de ez van. Amúgy ne olvass nők lapját. Nincs recept értsd már meg! Felismerni és cselekedni kell. És kibekkelni. Mindjárt 40 vagyok, én már felnőttem. Keresztény vagyok, szóval a manifesztálástól meg a hozzá hasonló baromságoktól undorodom.
2022. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!