Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehezebb ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb ismerkedni 30 fölött férfiként, mint 20 és 30 között?

Figyelt kérdés
Lassan közeledek a 30 -as éveim felé és még sose volt barátnőm. Mi történik 30 fölött?

2022. aug. 16. 13:33
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
41%
39-es: annyira bicskanyitogató stílusod van, hogy nem csoda hogy nem találtál nőt. Sajnálom azt aki rád szánja az idejét.
2022. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés ez, és szerintem nem is lehet rá univerzálisan Igen vagy Nem választ adni. Talán a legfontosabb szempont, amit figyelembe kell venni a válasz keresésekor:

Mi változott az évek alatt?

Ugye a Red Pill elméletek szerint a férfi 30 fölött lesz fénykorában. Viszont ugye ez azon alapszik, hogy addigra státuszt meg vagyont szerez. De kérdezem én: itt Magyarországon ez vajon a 30 éves férfiak hány százalékát érinti? Lakhatási válság van. Az ingatlanok ára úgy elszállt, hogy már teleszkóppal se látni őket. A fizetések ezzel szemben röhejesen alacsonyak. Nyilván vannak pénzes szakmák, amikkel ki lehet törni (mérnök, informatika stb.), de azért ez a férfiaknak csak egy kis szelete. A többség ott tart 30 felett is, hogy - hacsak nem örököl vagy kap a családtól egy lakást - akkor bizony vagy marad a szülőkkel élés (ami automatikusan kizáró ok ilyen korban már a nőknél), vagy az albérletrabszolgaság. Szóval az anyagiak tekintetében egyáltalán nem biztos, hogy lesz olyan fejlődés, ami miatt jobban kellene az illető a nőknek.

A másik kérdés a külső. Mert ugye ezt is szokták mondani, hogy a férfi érik meg olyan mint a bor stb. De azért én ebben sem vagyok olyan biztos. 30 fölött látom, hogy sokaknál megjelenik a pocakosodás, a kopaszodás, a toka, a ráncosodás, a hanyatlás. Nyilván sokaknál meg pozitív irányba változik a külső, de sokaknál viszont negatívba.

Aztán ott vannak még a fiatalkori sérelmek. Ha te nem csajoztad ki magad fiatalkorodban, akkor biztos, hogy vannak pszichés károsodásaid, amik megint csak nem fognak jót tenni a nőknél való eredményeidben.

Szóval nagyon egyénfüggő ez, hogy ki mennyire változik és mennyire lesz sikeres.

2022. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

33: Inkább így összegezném a dolgot:


2020 előtt: Borzalmas párkapcsolati élet csalódásokkal visszautasításokkal, 1.5 éves kihagyásokkal és sokszor a nőkkel szembeni elvárásaim drasztikus csökkentésével. Tipikusan nem az a szexuális élet, amit hosszú távon egy férfi élni akar.

2020 második felétől: Semmi, nincs szexuális életem.

2022. aug. 17. 09:45
 44/57 anonim ***** válasza:
81%

42:"marad a szülőkkel élés (ami automatikusan kizáró ok ilyen korban már a nőknél)" .

Az egzisztencia megteremtése közös feladat kellene hogy legyen, vagy ha már hasonlítgatunk, legyünk korrektek: nem hinném,hogy nőknél jobb az arány a lakhatást illetően, és itt persze arra gondolok,amit saját erőből ért el, nem külső segítséggel

2022. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy nem az egzisztencia az oka. Az összes egyedülálló férfi ismerősömnek (30-34 év) van saját, HITELMENTES háza/lakása.

A fiatalabb, albérletes kollégák pedig nyakra-főre házasodnak...

2022. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 VincentLaw ***** válasza:
100%

#45

Nekem is van lakásom (igaz még nem mentes, azt jövőre tervezem végtörleszteni), 34 vagyok, és már 6 éve semmi a társkeresés terén. Akár én is az ismerősöd lehetek :D

2022. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam, hogy ennyi 30 as szingli pasi van, bezzeg nő egy sem írt érdekes módon. Sőt, a való életben is 30 felett alig ismerek kb 140 harmincas női ismerősből 20 at, aki szingli, ebből jó ha 3-4 aki alapból az, a többi meg elvált és gyerekkel van. Szóval ismerősi körben ez nők 80-85%-a foglalt dolog megvan, pasiknál jóval rosszabb a kép fura módon ha abból indulunk ki, hogy kb 140 nőre 145-146 pasi esik.
2022. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
70%
LEhet még mindig dívik ez a pasik 10-15%-a egyszerre 2-3 nőt is lefoglal... Ezek a nők meg a heti 2-3 alkalmi szex és ajándékok gyanánt csendben is vannak és nem aktív tagjai a társkeresésnek, foglaltnak tekinthetők ilyen tekintetben.
2022. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

#25 és #45 vagyok:


Közben eszembe jutott, hogy van nekem egy ritkán látott uncsitesóm is. Majdnem 2 méter magas, sportos, 16-30 éves korában tipikusan az a hapsi volt, akitől a lányokat óva intették az anyukák. Ha akarta, hetente másik nőt szedett fel...


Aztán 30 körül benőtt a feje lágya, lányok helyett a munkára kezdett ráfeküdni. Ebben a pár évben max. pár randi jött össze. 34 éves korától (most 37) pedig semmi. A pletykák szerint egy elvált, 40es, gyerekes nővel járogat néha össze, de semmi komoly. Talán fel is adta.

(Needless to say, a saját lakás és nettó 1 misi nála is megvan).

2022. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

#47-nek:

Épp tegnap írtam egy másik kérdéshez, hogy nekem is a 33 alatti, kb. 300 nő Face ismerősből 6 szingli (az okokat ott kifejtettem, hogy miért). Közülük 1 volt, akivel nincs gikszer, de lepattintott :')


Durvább: tegnap este mentem szórakozni, egy kollégának volt ott egy fiatal pár ismerőse (kb. 26 évesek voltak). Kérdeztem, hogy van-e szingli csaj ismerősük. Kapaszkodj, 2 db volt nekik, az egyik 25 éves, de már gusztustalanul kövér, a másik pedig egy 20 éves lányka. És ennyi.

Közben a helyszínen is az összes szép lány kannal volt.


Egyszerűen nem tudom, hogy mi a f.sz van, mert a korfa ezt nem indokolja. Ráadásul az se általános, hogy sokkal idősebb hapsikkal jönnek össze, 1 ilyen eset van az ismerősi körben Bár lehet, hogy regionális torzítás van és a városban (Db) több a hapsi (főleg ipar és IT van, a jogász csajok pedig instant "exportra" mennek Bp-re)...

2022. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!