Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nehezebb ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb ismerkedni 30 fölött férfiként, mint 20 és 30 között?

Figyelt kérdés
Lassan közeledek a 30 -as éveim felé és még sose volt barátnőm. Mi történik 30 fölött?

2022. aug. 16. 13:33
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
69%
30-as vagyok, a 20-on éves lányokhoz már öreges vagyok, a velem egyidősek házasok kisgyerekkel. Az idősebb milf kolléganők meg a karriert nézik, és ha nem néz ki olyan jól a férfi az sem baj, de egzisztenciálisan álljon magas szinten. Sajnos ez egy ilyen életszakasz, de mi lesz akkor később..
2022. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, az nem igaz, hogy lehetetlen a társkeresés, viszont erősen meg kéne alkudnom. Vidéki városban élek ahol nincs nagy lehetőség, tehát még ennek is örülni kell. Akinek tetszem az vagy butácska és/vagy túlsúlyos nem szép. Na most így nincs sok kedvem ismerkedni.
2022. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
52. Én is, egy 20 ezres város. Itt is alig van merítési lehetőség normális, elfogadható (nem cicababa, de ne is legyen már 100 kilós, ha én sportos vagyok) nőkből 36 évesen.
2022. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

Lehet ugyanaz van mint Kinában, ahol a nők otthagyják a vidéket és a tengerparti nagyvárosokba költöznek, a férfiak meg otthon maradnak.


Budapesten vagyok és itt lenne nő bőven, csak nem matchelnek velem. (A válaszolókkal lehet matchelnének)

2022. aug. 21. 19:13
 55/57 A kérdező kommentje:
A szórakozóhelyeket meg angol férfi turisták lepték el.
2022. aug. 21. 19:14
 56/57 anonim ***** válasza:

Erdekeseket írtok.

Arra a sok nőre nem gondoltok akik tartós kapcsolatban éltek és utána vége lett neki mert a pasija nem úgy állt hozzá a kapcsolathoz?


Tökéletes kinézetű not akartok 40 felé úgy nézzen ki mint egy 20 éves? Ha van gyereke azt nem vállaljatok be, nem vagytok rugalmasak?


Én értem h macerás gyerekes nővel, de azt gondoljátok h annak nem kéne rugalmasak lenni a tű dolgaitokhoz? Pl károsodás vagy vmi tulajdonság hiánya.


Szóval érdekes ez.

2022. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túl sok pénz kell egy gyerekes nőhöz, nem minden férfi keres 4-5-600 nettót (sőt, 2/3-uk biztos nem), hogy jusson a gyerekre is havi 100-150 ezer ft, meg a 100 ezres lakáshitelre is, meg 150 ezer kajára is, de szórakozásra is legalább 50 ezer ft. Ez így 400 nettó lagalább, amit én 37 évesen állami alkalmazottként nem tudok előtermteni vidéken férfiként. Ezért vagyok egyedül közel a 40 hez is, nem jókedvemben. Az meg nem csak úgy van, hogy vidéken váltok egy 4-5-600 nettós állásra, mert nem értek olyan dolgokhoz biológusként, amiben több pénz van (mérnöki, pénzügyi, gépészeti, jogi, orvosi, IT területek). Jártam 1 évet mérnökinfóra, de számomra a programozás és a többi diszkét meg logikai matek is borzasztóan távol áll tőlem, így nem keresek 400 nettót legalább, hogy meglegyen egy beugróm egy gyerekes 30 feletti nőhöz. Kényszerből vagyok egyedül. Nekem elég a 300 nettóm, hogy a 100 ezres lakáshitel, 40 ezres rezsim mellett és a 75 ezres kajám mellett is meg tudjak normálisan élni, de ebbe már egy gyerek szponzorálása nem fér bele. 30 feletti szingli nő meg kevés, max ha valami defektje van. Ellenben sok elvált, megtört, vagy gyerekes nő van 30 felett.
2022. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!