Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jogos elvárás nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos elvárás nem sportoló félként sportos társat akarni?

Figyelt kérdés
Picit furának tűnik ez számomra. Ismerek olyan nem sportoló nőt és férfit is, aki ennek ellenére széles vállú, magas, izmos férfit vagy tökéletes alkatú, gyönyörű nőt szeretne magának. Holott ők egyáltalán nem sportolnak. Értem én, hogy mindenki azt vár el amit akar, aztán vagy találkozik a kereslet a kínálattal vagy nem... Ugyanakkor ez valahol nem önző elvárás, ami az önismeret, önkritika teljes hiányát mutatja?

2022. aug. 21. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Mint mondtad te is, akarni lehet bármit. De azzal nem értek egyet, hogy ez önző lenne. Persze annak hathat, ha valaki ez alapján méri az emberi kvalitást. Ha ez alapján értékelsz egy embert, hogy mennyire széles a válla vagy mennyire sportos...
2022. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De, teljesen önző elvárás. Én éppen ezért se lennék nem sportoló férfival.
2022. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Teljes mértékben jogos. Amit az ember nyújtani tud, minden további nélkül el is várhatja. Dönthet úgy, hogy az adott dolog számára a párjában nem fontos, csak a saját életében, de hozzád hasonlóra vágyni az egyik legkorrektebb és legjogosabb mérce szerintem.


Ha valaki felül akar választani, az meg szerintem olyan, hogy ha megkapja, akkor megérte elvárni, ha meg nem, akkor vagy marad egyedül és úgy a jó neki, vagy változtat az elvárásain, mert fontosabb neki kapcsolatban lenni.


De számomra mások elvárásain kiakadni nevetséges dolog. Nem kell megfelelned neki, innentől fogva nem vagy érintett benne.

2022. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy...
2022. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

3#:Ez nagyon szép és jó, de mi van akkor ha az adott illető túl magasra rakja a lecet és szinte senki nem tudja megugrani?

Magyarán olyan tulajdonságokkal rendelkezik kívül-belül amit nem túl sok ember tud teljesíteni.

2022. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Én egy többszörös testépítő bajnok vagyok, már nem versenyzek de soha nem akartam sportoló barátnőt. Miért kellene egy átlag nőnek átlag pasival ismerkedni ha neki az nem tetszik? Egyébként a külső csak egy dolog, azon bárki tud változtatni ha akar
2022. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5

Világosan leírtam, mi van akkor, csak el kellene olvasnod:


"Ha valaki felül akar választani, az meg szerintem olyan, hogy ha megkapja, akkor megérte elvárni, ha meg nem, akkor vagy marad egyedül és úgy a jó neki, vagy változtat az elvárásain, mert fontosabb neki kapcsolatban lenni."


Lefordítom neked: az legyen az ő baja.


Ha én egy 30 millió forintot érő házat el akarok adni jófogáson 40 millióért, mert van hol laknom és egyébként rohadtul nem sürget semmi az eladásban, szerinted mennyire fog engem érdekelni, hogy ki ír rám azért, hogy hisztizzen, hogy ez túl drága? Segítek: semennyire. Ha sikerül eladnom a házam, ami 30 milliót ér, 40 millióért, akkor nem idióta vagyok, hanem jó üzletet kötöttem. Ha nem sikerül, akkor meg nincs semmi. Ha pedig szükségem van arra a pénzre sürgősen, akkor majd szépen leengedem az árát a reális szintre, hogy valaki elvigye, de erre rá tudok jönni anélkül is, hogy olyan emberek hisztizzenek nekem, akiknek nincs elég pénze megvenni vagy egyszerűen csak nem akarják, mert nem ér nekik annyit.


Tehát nem az ő kibszott problémájuk. És nem az ő kibszott dolguk. Ahogy az sem, hogy ki mi alapján válogat párkeresés szempontból.

2022. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy hogy valakinek azért kell leadni mert túl sokat vár el magához képest, vagy mert ő van túl magasan és azt nem tudja megugrani szinte senki.
2022. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha nő vagy sima ügy.


Ha férfi, akkor kb annyi esélyed van rá mint hogy egyszer egy Lamborghinivel fogsz dolgozni járni.

2022. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond nincs azzal, hogy egy átlagos külsejű férfi gerjed, las vegasi kaszinókban táncoló nőkre, és azzal sincs semmi gond, amikor egy átlagos külsejű nő remegve rakja be a brad pitt vhs-t.

sőt, azzal sincs semmi gond, amikor az emberek fantáziálnak különféle élethelyzetekről. teljesen természetes dolog ez.


a probléma ott indul, amikor valaki külső tulajdonságokat, és genetikai adottságokat vár el a másik nemtől, úgy, hogy belőle ezek hiányoznak, és a frenetikus belső tulajdonságai ívén érzi jogosnak, hogy neki a tízpontos cicababa/sármőr jár.


sajnos a valóság az, hogy egy torz valóságban élő ego hiába gondolja, hogy sörpoci, és szőrös kuki, némi hagymaszag mellé, kreollá barnult feszes popsi, xxl-es csöcs, és vastag, kirúzsozott ajak jár, ahogyan a megereszkedett cici, meg a 12 évnyi "se a hidegburkolóval, se a hidegburkoló nélkül" amortizáló szexkapcsolat után, majd eljön a gladiátorkülsejű szépfiú.

ezek általában tévedések.


viszont még itt sincs vége a témának, ugyanis rengeteg-rengeteg embernek a torz gondolkodása önmagáról, nem csak abból adódik, hogy az egoja tízszeresére fuvalkodott, hanem mondok egy példát:


van egy 47 éves öregasszony, aki úgy ahogy még tartja magát, ergo nem úgy néz ki, mint egy átlagos 47 éves öregasszony, aki kb. 65 éves mosónőnek tűnik

ha ez a nő felmegy egy társkeresőre, akkor elárasztják a ténylegesen csótánykülsejű torzszülöttek, ergo pár hónap alatt a nő már 19 éves bikinimodellnek érzékeli önmagát, és minél több kripli próbálkozik nála, annál inkább emelgeti azt, a bizonyos lécet


férfiaknál ez ugyanez. ha egy férfi valahogy kinézett még 25-30 évesen, akkor ezt az érzést viszi magával tovább, még hatvanéves korára is, és bár lehet, hogy mihály 27 évesen sportos volt, és dús hajú, de 40 éves kora után már inkább egy züllött trógerre emlékeztet, mintsem emberre, csak nem látja magát a tükörben, mert még mindig a 27 éves mihályt látja, korosodó mihály, és olyan nőket akar magának

-immár szétrohadva-, mint amiket össze tudott hozni 20 évvel ezelőtt.


na, szevasztok

2022. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!