Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kitaláltam egy szuper társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitaláltam egy szuper társkeresési módszert! Na, most megfogtam az isten lábát?

Figyelt kérdés
Szóvall azt találtam ki, hogy kiadom magam ilyen gazdag, pénzes pasinak, hogy a nők azt higgyék rollam, hogy majd jól élhetnek mellettem. De persze ez csak csel lenne. Be vállna szerintetek?

#siker #ötlet #terv #Megfogtam az isten lábát
2022. aug. 21. 13:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
76%
A babáidat feltétlen mutasd meg nekik és kérd meg őket, hogy amíg a lakájoddal megbeszéled a vacsora menüjét, társalogjanak velük. Na, ha az egyik nő ezek után is ott marad, az az igazi.
2022. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!