Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni a társkeresési "bántalmazásokat"(amikor 100 bol 99 nem normalis), hogy eljuss ahhoz az egyhez?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedsz csetelsz olyanokkal akik miatt kitérsz a hitedből is, hogy atyaég milyen férfiakat hord a hátán a föld.



("Nem az számít, hogy mekkorát ütsz, hanem az, hogy mennyi ütést állsz ki, amikor talpon kell maradni, hogy mennyit bírsz, amikor folytatni kell.Sylvester Stallone)


Néha már sírni tudnék hogy ilyen rögös az ut egy normális férfihez.

Akár a neten de az életben is, millio a selejt.



2022. aug. 21. 09:46
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:

Hogy közben ne keseredj el, ne csorbuljon az önbecsülésed pl attol mekkora parasztok verbális bántalmazók vannak, és sorolhatnám, hogy ép testtel ép lélekkel képes legyél keresni és közben ne menj tönkre.

Pszichésen hogy lehet ezt bírni?

2022. aug. 21. 09:50
 2/57 anonim ***** válasza:
84%
Azért a 10. pasi után elgondolkodnék azon is, hogy nincs e velem is valami probléma....
2022. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű: nagyon gyorsan töröltem magam az online társkeresőről. Jobb egyedül, mint ilyen selejtekkel kínlódni. Akit nekem szánt a sors, azzal meg összefutottam élőben.

Szerény véleményem szerint a netes társkereső halott ügy. Az se százas, aki két hétnél tovább fent van.

2022. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
97%

Ha számodra neten is és élőben is millió a selejt, akkor igen is van veled is gond babám.


Persze ezt nyilván nem fogadod el mert te tökéletes vagy az a többi millió mind selejt.

2022. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
13%

3-as jól beszélsz nagyon. Én pasiként vallom ugyanezt. Nekünk mondjuk pasiként talán egyszerűbb mindezek ellenére egy egy támogatós "bar.extrákkal"-t összehozni. Én kb 12 éve így élek. Mindíg is voltak így stabil lányok, akikkel pár óra vagy hétvége is kialakult.

De talán a kérdéssel összehoznám azt a részét. Hogy én soha nem kutakodtam utánuk, nem zaklattam 150 üzivel naponta stb stb stb. Éltük mindketten a normális hétköznapi életünket úgy, hogy nem zargattuk egymást. S mivel nekem nincs FB és hasonló hülyeséggel dolgom, még a "kiírtrámmiértnemválaszolmennyipasivalirogatbelelesekamobiljába" f..szságok sem része az életemnek. Csak a személyes vagy telefonálós beszélgetős kommunikációban hiszek és az van rám hatással.

2022. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Nincs velem gond. Hozzám hasonlot keresnék férfiban.

De a kínálat vmi elborzasztó. (Nekem nincs különbség az élet és net kozott. Max annyi hogy az életben kulturáltan tudnak beszélni, és megütnek egy értelmi szintet is.)


De csak 2 példa. Élet:.Idős dagadt hordohasu kollega elkezd munkahelyen molesztálni. Net: képes ugyan magát visszafogni, eljutottunk nagynehezen a kultúrált csevegésig, azaz több naoi csetelés is lett erre telefonban megkérdezi, randin majd megfoghatja e a fenekem.


Szóval valahogy nem tudom eddig senki miatt magamban keresni a hibát.

2022. aug. 21. 10:06
 7/57 A kérdező kommentje:
*Neten egy harmincasrol írtam
2022. aug. 21. 10:08
 8/57 anonim ***** válasza:
75%

3: Szerencséd volt. Vagy úgy tűnik, sokunknak senkit nem szánt a sors. Én azért nem írnék le mindenkit, aki ott próbálkozik. Ha élőben egyáltalán nincs lehetősége vagy alig van és azzal a kevéssel sem stimmel valami, akkor mit tud csinálni? Feladni és beletörődni az örök egyedüllétbe?

Kérdező: szerintem úgy könnyebb, ha kisebb gondod is nagyobb ennél, és félvállról veszed az egészet. Biztos van valami az életedben, ami nincs teljesen rendben, foglalkozni kellene vele, javítani kellene rajta. Próbáld inkább azon tartani a fókuszt, még ha nehéz is és demotivált vagy már a társkeresési problémák miatt.

2022. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Az egyedüllétnek már szokott lenni egy olyan stádiuma amikor az már nem építő, hanem roncsoló.
2022. aug. 21. 10:13
 10/57 anonim ***** válasza:
93%

Az kizárt.


Ha neked 100-ból 99 nem normális 99-el bajod van akkor annak a következők okai lehetnek:


- senki nem elég jó, iszonyat magasan van a léc, nem csak külsőre nem jó, hanem egzisztenciára, sem.

- rossz társkeresőt használsz, vagy rib**anc képek vannak fent, vagy amolyan úri dáma vagy.

- valami 100 fős faluban élsz

Mert, hogy nem mindenki nem mindenki dagadt az biztos, kb 10-ből 6 a túlsúlyos.

- vak vagy

- agyilag más világban élsz, képzelődsz és nem a másik 100 a selejt, hanem te magad vagy az.


Mert egyéb esetben nagy kamu, hogy 100-ból max 1 a jó.


Ha így van költözz másik bolygóra.

2022. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!