Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedés - csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedés - csak én tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés

Egy ideje fent vagyok oldalakon,de kivétel nélkül mindig ugyanabba futok bele.Mivel nem élőben kezdjük,tali előtt van,hogy heteket,napokat beszélgetünk,és mindig azt veszem észre,hogy sokkal inkább megy át az egész haveri kapcsolatba,mint konkrét társkeresésbe.

Ha pedig találkozunk személyesen,egyszerűen úgy kezel a másik fél,mint egy rég nem látott barátot,mintha a net kiölné annak a bizonyos kémiának a lehetőségét is.

Más is tapasztalja ezt? 23/l



2022. aug. 14. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor neten ismerkedtem lányokkal nálam fordítva volt, a beszélgetések csak feltüzelték a kíváncsiságot, vonzalmat és első találkozón egymásnak estünk. Két ilyen lány volt, egyikkel másfél, másikkal két éves kapcsolat lett. Hozzáteszem nem a szexről beszélgettünk a neten, hanem mindenről. Család, suli, munka, barátok, politika, kultúra, stb.
2022. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Heteket nem szabad pötyögni, egyik oka az amit itt felvázolsz. Komolytalan és csak húzzátok az időt.


Napok alatt viszont nem kéne ez történjen, ott valamit nagyon benézel. Valószínűleg nem tudsz flörtölni, nem tudsz kicsit bátrabban kommunikálni. Mivel gondolom baráti, haveri szinten marad a társalgás, ezért nyilván így is fognak nézni rád, semmilyen érzést nem alakítasz ki.


De ez csak tipp, mivel fogalmunk sincs milyen vagy és miket beszéltek a neten.

2022. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én 1 lányt egy hét után sem tudok randira hívni akkor hagyom is, mert akkor mire odajutnánk ellaposodik az egész. (Tapasztalat)

Viszont randin sem könnyű fenntartani azt a bizonyos érzést, hogy ez most egy randi, mivel először látjátok egymást.

2022. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha 1 het utan se hiv sehova, akkor te legfeljebb unalomuzo vagy, es lo helyett szamarkent randiznak veled.
2022. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod teaselni őket (Mi erre a jó magyar szó?)

Lehet igazán nem is érdekelnek azok a férfiak téged 🤔


Randin legalább próbálj meg közeledni, ha eljuttok egy csókig talán benned is átvált valami.

2022. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális esetben haverkent kozeledsz valakihez a “való életben is”, nem pedig egyből olyan ismerkedesi szándékkal. Mit akarjon tőled valaki, aki csak pár képet látott rolad ? Az, hogy pár napja vagy egy hete beszéltek, nem tudja azt irni, hogy kellemes a nevetesed vagy ilyesmi, ami személyesen derül ki.

Én mindig egy hetet vártam az első talira, nekem ez bejött.

2022. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha folyamatosan ezt tapasztalod, akkor valószínűleg vagy nagyon ronda vagy, vagy nagyon magad fölé lősz.
2022. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt tapasztaltam, aztán rájöttem, hogy igazából ezek azok a típusú emberek, akik vagy nem akarnak komolyat vagy pedig nem tudják, hogy mit akarnak. Neten nagy része sajnos ilyen, én is évekig voltam fenn... Aztán fél éve rátaláltam a páromra.


29 N

2022. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt tapasztalom hogy ha elhívom hamar randira, de ha nem akkori ez a 3 dolog történhet:vagy azonnal offol azaz nem kapok több választ, vagy töröl és eltűnik vagy elfogadja hogy találkozzunk,és akkor randizok egy lelkisérült nővel akinek csak arra vagyok jó hogy fizetek neki egy ingyen italt/kaját..Randi után pedig ugyanúgy offol vagy eltűnik,terelve a dolgot hogy legalább megmondja h nem volt jó a randi. A gerinc hiányzik sokakból. Eljutottam most oda hogy ha lejár a prémiumot akkor törlök mindent
2022. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is így szoktam járni, bár nem feltétlen (csak) a sok chatelés miatt. Valahogy mindig inkább barátság lesz a dologból, barátzónába kerülök.


#3,4 velem előfordult, hogy legszívesebben már az első pár nap online beszélgetés után találkoztam volna a lánnyal élőben, de egyrészt messzebb lakott, másrészt mindkettőnk eléggé elfoglalt volt akkoriban, úgyhogy csak 2 héttel később találkoztunk először. Ettől még jól éreztük magunkat, bár nem lett jó vége sajnos...

2022. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!