Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hihetetlen, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen, hogy valaki csak jófej és nem akar rámenni minden csajra?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedem a szintem felett! Ez nálam alapszabály. Viszon minden nővel szeretek hülyülni, lazáskodni, dumálni. Idegenekkel is. Pl pultosokkal is hülyülök, kolléganőknek is szórom a poénokat. De ezen túl nem megyek és nem hívom el őket vagy ilyesmi. Szexuális dolgokat se mondok, nehogy flörtnek higgyék.

Ehhez képest mindig megkapom, hogy biztos akarok valamit, csak lúzer, félénk vagyok egy meghívásra.

Miért hihetetlen hogy valaki csak jófej hátsó szándék nélkül?

Múltkor nekem esett egy csinos kolléganő azzal, hogy azért hívtam el randizni az idézem “tonnabébit” a szomszédból, mert egy jó nőt mint ő még elhívni se mertem, azt vártam hogy magától rámjön majd. Pedig erről szó sem volt! Máskor se!


2022. aug. 23. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de engem nem csesztet senki emiatt... Talán a csesztethetőséged okát keresd :)
2022. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

A mai világban aki nagyon dumalgat a kolléga nőkkel arra gondolnak hogy akar is valamit.


Ne tedd! A munkában csak a munkaddal foglakozz.

2022. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha ebből egy szó is igaz lenne hogy nincs hátsó szándekod, nem a Felnőtt párkapcsolatok topikban tetted volna fel a kérdést, mert semmi köze nincs hozzá.
2022. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy pont ezek a nők akarnak tőled valamit.
2022. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És észre szoktad venni, ha túl sok vagy, kérdező?
2022. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők nem gondolják szinteden felülinek magukat?
2022. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!