Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként, hogyan legyek sikeresebb a nőknél?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

1. Javíts mindenen a külsődön ami javítani lehet.


2. Legyenek ultra fejlett szociális skilljeid, és lehetőleg legyél olyan vicces mint egy stand up-os.


3. Legyél gazdag.

2022. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Add lejjebb te is a külsővel szemben tamasztott elvarásaidat!


Szívesen!


Üdv,

Egy ronda nő!

2022. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Pacsi! 👏👍

Kiegészítés: ne a párkeresésbe akard megtalálni az "élet értelmét" Szeretsd és fogadd el Önmagad,különben hogyan leszel képes elfogadni másokat! 🤔

2022. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Keress sokat(nettó 500 vagy több fizu).
2022. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Akik a pénzt mondják:

Tegyük fel, bőven megvan a nettó 1M/hó, hitelmentes ház, kocsi, több tíz misi megtakarítás.


Na, hogyan tovább? Tűzzem magamra a földhivatali papírt, jövedelem igazolást és számlakivonatokat?

2022. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Változtass a külsődön.
2022. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egyik eddigi pasim se volt egy szépség, de meg tudtak engem maguknak szerezni. Pedig én magamat egy szép nőnek tartom. Ezek a dolgok voltak azok, amik tetszettek nekem rajtuk:

-öltözködés (igenis pl egy szép fehér ing minden pasit férfiasabbá tesz.. Ez csak egy példa volt, de tényleg sokat számít a külső megjelenésben az öltözködés)

-igényesség (légy illatos, ápolt, hajad, körmöd, stb legyen rendben, nekem a katonás pasik tetszenek, rendszeresen nyírt haj, ápolt, karban tartott szőrzet)

-sportosság (ezen is lehet dolgozni, a nők szeretik az erős, sportos férfiakat, persze nem baj ha nem vagy egy atléta, de érted..)

-kreativitás (imádom ha egy pasival lehet jókat programozni- sok jó programhoz pénz se kell)

-humor (bár ez inkább adottság, de jó ha van)


Sokmindent írhatnék még. Fontos tudatosítani, hogy a külső nem minden. És egy értelmes nő szerintem ezt tudja. Sokkal fontosabb az ápoltság, igényesség, az hogy egy nő melletted hercegnőnek érezze magát, tudjatok jókat beszélgetni, legyenek közös céljaitok, működjön a kémia, stb.

2022. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Figyelj ha ronda vagy az nem kizáró ok. Gyúrd ki magad az minden összképen javít! És keresd meg legalább a budapesti átlagot 500 ezer nettót.
2022. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

- 1. Változtassak külsőmön. Arcon, hogyan tudnék változtatni, ha előnytelen?

- 2. Humor és a kommunikációt, hogyan tudnám fejleszteni? (Humorral, én úgy vettem észre nem szokott probléma lenni, viszont kommunikációval igen.)

- 3. Vidéki városban élek, nem Budapesten, ott 300-400 ezer Ft között keressek. Gondolom ez nem nagy tragédia?

2022. aug. 28. 14:50
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
5-ös vegyél pár Guccit Luit meg Pradát és valami ultrab****ós kocsival dudálgas a lányokra.
2022. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!