Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként, hogyan legyek sikeresebb a nőknél?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9-Es


Arc:


Fogyj le hogy erősebb legyen az állkapcsod (óriásit tud dobni rajta), növessz egy tisztességes borostát ha tudsz, legyen menő séród, törődj többet a bőröddel és a fogaiddal, járj rendszeresen súlyzós edzésre hogy vastagabb legyen a nyakad.


Kommunikáció:

Járj többet társaságba és ülj kevesebbet otthon egyedül.


Pénz:

Jó az, jó esetben úgysem egy aranyásó ribizlire hajtasz.

2022. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11


Te megjátszod, vagy tényleg ilyen hülye vagy.

Egy csúnya férfi sosem lesz helyes, akármit csinál akkor sem.

2022. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, fogalmam sincs hogy nézel ki. De megpróbáltam elképzelni csukott szemmel a legcsúnyább férfit, akit láttam. Egy kisvárosban élek, és van itt egy kukás. Ő tényleg olyan, mint a karikatúra. Pici fej, zsíros ápolatlan haj, kesze kusza előre álló fogak, soha nincs megborotválkozva, stb. Látásból ismerem, mert minden városi rendezvényen szokta tologatni a kukákat. Még kiskoromból emlékszem rá, alapsulin szoktunk is rajta röhögni a többiekkel. Namármost tegnapelőtt láttam ezt az embert. Le volt nyírva a haja, meg volt borotválkozva civilben volt normálisan felöltözve. Majdnem lefordultam a székről.


Amúgy szokták mondani, hogy az a férfi, amelyik egyel szebb az ördögtől, már jó. Szerintem nálatok pasiknál ez nem ilyen nagy ügy. A karizma, kiállás, határozottság, stb SOKKAL FONTOSABB. De ezt nem tudjuk Neked mi itt a gyik-en megtanítani. Viszont vannak jó kommunikáció fejlesztő tréningek, pszichológus, önismereti tréningek, stb. Meg kell tanulnod szeretni saját magad és tisztában lenni az értékeiddel. Minden ember a maga módján értékes és tuti lesz olyan nő, aki szeretni fog Téged, úgy ahogy vagy. Tegnap pont arról beszéltünk a barátnőimmel, hogy mennyire nem az a fontos hogy miylen szép meg kigyúrt legyen a pasi, vagy hogy mennyire gazdag, vagy hogy milyen kocsija van. Az igazi nő nem erre ad. És abban is hiszek, hogy akkor talál ránk a szerelem és a boldogság amikor saját magunkkal boldogok vagyunk. Függetlenül mástól. Próbáld meg. Erre koncentrálj. Ezek energiák

2022. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

#13-nak:

Szóval, ha valaki kivakarja magát a xarból egy átlag szintre, akkor az hatalmas bravúr. De amúgy attól még ugyanúgy ő marad a "kukás bácsi".

Ha pedig valaki folyamatosan próbálja tartani az általa elérhető legjobb szintet, az "fejlődésre képtelen balfék" a gondolatmenet szerint...


Karizma: tipikus "nesze semmi" dolog. Megfoghatatlan, sehogy sem lehet fejleszteni, ráadásul szerintem ahhoz már kell pár perces beszélgetés, hogy átmenjen az, hogy ki mennyire karizmatikus.


Kiállás, határozottság: kb. szinonimák, de legalább kézzel foghatóbb dolgok. Csak itt az a probléma, hogy a skála a mimóza "szia, bocsi, hogy élek, de tetszel"-től az agresszív, bunkó "tehetsz bármit, úgyis megb@szlak"-ig terjed és egyik véglet sem ideális, bár tény, hogy sok nő inkább az utóbbit választja, az előbbi helyett... És az is tény, hogy az udvarias leszólítást a mai csajok 90%-a puhap.csű gesztusként értékeli.


Lánytesómon láttam, amikor összeakadt egy határozott, de udvarias sráccal: megjelent a scrác vasalt nadrág, fehér ing öltözetben egy szál vörös rózsával és tesó ki sem akart menni a lakásból...

Bezzeg a tetovált, csóró suttyó (nem kigyúrt), aki ritkán tudott tőmondatoktól komplexebb szerkezeteket kibüfögni, folyamatosan lehúzta pénzzel, néha meg is csalta, az "álompasi" volt, hozzá is ment volna, csak a srác dobta, mert az egyik fiatalabb k.rópajtival összejött. És tesóm egy nagyon szép, okos, művelt nő jó családi háttérrel, nem egy cigólány.


De az igaz, hogy nem a külső számít. Az évfolyam egyik legszebb csaja (aki amúgy szintén intelligens és kedves) azzal a sráccal jött (sőt, hozzá és ment), az egyik egyetemi táborozáskor már du. 2kor a hányásában feküdt a füvön. Alacsony volt (a csajtól is!), köpcös, de hatalmas nagy pofája volt, tintásan szinte mindenkinek beszólt, a barátnőjének is, de olyan srácoknak is, akik fél kézzel leütnék... Tény, hogy engem is megveztett ez a viselkedés, mert azt hittem, hogy minimum milliárdos "vállalkozó" család sarja, azért van ekkora arca. Aztán amikor megtudtam, hogy a szülei egy panelban laknak, akkor csak döbbentem néztem magam elé. Nemcsak én, a többi srác is. Volt köztünk több professzorgyerek, félprofi testépítő, tanulmányokban kiemelkedő és ezek kombinációi és csak néztünk, hogy ez az értelmes, szép csaj miért a legbunkóbb, legalacsonyabb, legcsóróbb, legalkeszebb sráccal jött össze...

Oké, azt adom, hogy a nagypofa elsőre sok embert megvezet, mert mindenki azt hiszi, hogy van valami mögöttes ok, ami miatt valaki ennyire magabiztos. De egy idő után kiderül, hogy csak pofa van és semmi más és egyes csajoknak ez is elég.


Csak az a bökkenő, hogy u.ez a viselkedés más nőket kifejezetten taszít és kívülről nem lehet levágni, hogy ki mekkora pofát "igényel"...

2022. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
29%
Úgy, hogy megismered és megtanulod elfogadni a lelkivilágukat, gondolkodásmódjukat.
2022. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legyen BAROMI, EXTRÉM jó szöveged, legyél nagypofájú dumagép, aki válogatás nélkül MINDENKIVEL tud pofázni folyamatosan, megállás nélkül. Szerintem ez az egyetlen mód, hogy legyen valakid, ha alapból ronda vagy.

Illetve ha emellé még tehetősebb is vagy az persze csak plusz pont, de kizárólag a pénzzel semmit sem fogsz érni, maximum ha rettentően gazdag vagy (Lölö szint).

2022. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!