Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztaltátok már, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már, hogy egy foglalt személy iránt éreztétek, hogy ő a lelkitársatok/igazi?

Figyelt kérdés

Másodjára járok így. Első eset volt, amikor megismerkedtem egy kollégával, kedves, udvarias, humoros srác, pár évvel idősebb nálam. Én sosem kérdeztem rá az ő családi státuszára, mert olyan egyértelműnek tűnt, hogy szingli. Rendezvényeken egyedül jelent meg, mindig kereste a társaságom, velem lógott, bókolt, flörtölt velem. Ha összenéztünk szikrázott a levego koztunk, bizsergető érzés stb. Én már komoly érzéseket kezdtem táplálni felé, hogy lassan-lassan össze fogunk jönni. Olyan érzés volt, mintha már találkoztunk volna régebben is és szinte egyből ismertük a masik gondolatát. És egyszer csak bumm, kolleganőmmel beszélgettünk és így random bevágta, hogy ez a bizonyos kollégánk felesége is ha tudnám milyen undok egy nő, hogy a gyerekkel!!! alig törődik.

Azt sem tudtam köpjek vagy nyeljek...mint akit fejbe verték és a fal adta a másikat. Utána kerültem a kollegát, a sziánál többet utána sosem beszéltünk. Nem is kérdezte mi történt, csak olyan aggódóan bámult rám, nyilván leesett neki, hogy megtudtam hogy nős, de még gyereke is van....

Második eset nem rég történt. Résztvettem egy képzésen 6 hónapig, egy férfivel összeismerkedtünk mert párban kellett dolgoznunk. Nagyon jól megértettük egymást, olyan volt vele is mintha 1000 éve ismernénk egymást. Annyira jól kijöttünk,hogy a végén olyan nagy szeretettel mesélt a kislányairól, hogy még én is örömmel hallgattam csak kicsit csalódott voltam, hogy már ő is foglalt, és ilyet ritkán érzek valaki iránt.

Szingli pasiknál meg nem érzem ezt -még legalábbis! Nős férfi meg számomra nem lenne opció akármit éreznék!

Ti is voltatok így?

25N


2022. aug. 30. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem.
2022. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt erzed, hogy a masik alkalmas parkapcsolatra. Aztan utana a bizonyitek is kitudodik, hogy valoban.
2022. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én akikkel ezt szoktam érezni hogy valahogy olyan jól oldottan görcsmentesen jókat tudok velük beszelgetni, azok eddig mind szinglik voltak(de nők és férfiak is) annyi bennük a közös csak, hogy ők extrovertáltak és nagyon szocializáltak.


Fura hogy olyanok a legjobb beszélgetőparznereim akik nyitott baratkozós jellemek és rengetev barátjuk köreik vannak.

Az "átlagnéppel",vagy introkkal meg valahogy nem tudok jóízűeket beszélgetni valahovy.

2022. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az intrókkal eleve nehezebb beszélgetést fenntartani vagy kezdeményezni, mert ők nehezen nyílnak meg, idő kell hozzájuk, amiről nem tehetnek..

De én rengeteg introt ismerek, és nagyon értelmesek, kis maguknak való nap tűnnek de lehet velük jókat beszélni, csak tudni kell hogyan tedd fel a kérdéseket, amire ne igen/nem legyen a válasz hanem tudjanak hozzászólni, véleményt kifejezni

2022. aug. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!