Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyi idő alatt találtatok párt TINDEREN?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatra gondolok.

Az időt úgy kell érteni, hogy ennyi ideig voltatok fent FOLYAMATOSAN, vagy kis megszakításokkal, mire lett/nem lett eredmény.



2022. szept. 1. 12:10
A kérdező szavazást indított:
2 héten belül
1 hónapon belül
3 hónapon belül
Fél éven belül
1 éven belül
Több mint 1 év kellett, de végül összejött
Csak SZEXKAPCSOLATOT találtam
Egyáltalán NEM TALÁLTAM párt
Nem Tinderezek
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

2 év alatt lett 1.

De a beszélgetés 1 hét után megszakadt és randi sem lett


2 év után töröltem magam.

2022. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem nem. Nem matchre gondolok. Hanem PÁRKAPCSOLATRA!
2022. szept. 1. 12:25
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem férfi vagyok és nem Tinder, de a barátommal Facebook datingen ismerkedtünk meg, pár hónapot fent volt, mire mi matcheltünk
2022. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó volt. Altalában 1-2 honap alatt összejött egy kapcsolat mikor még használtam.
2022. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3 Köszi! Ilyen komment is jöhet! Nem muszáj Tinderrel kapcsolatos.
2022. szept. 1. 12:34
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Like-ot is alig alig kaptam amikor fennvoltam, nem hogy onnét legyen barátnő :D
2022. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Én más párkeresőre regisztráltam annó.Akkor imertem meg a párom.Több randi, ottalvás 2 hét után. 3 év múlva összeköltöztünk. 1 éve vagyunk együtt. 46F 51 N. 😉
2022. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Cca. 3 év Tinderen, időnkénti kihagyással.

1-2 hét kellett ahhoz, hogy összejöjjön valaki, de ott csak pár hetes, hónapos kapcsolatok alakultak, vagy volt olyan is, hogy csak egy-két alkalom lett belőle.

Akivel azóta vagyok, ő máshonnan jött képbe.

2022. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én Randivonalon ismertem meg a párom, és összesen úgy 1,5 évet voltam fent társkeresőkön (elsősorban Tinderen). Azonban a pandémia alatti lezárások, amikor mindenki a négy fal között ült, úgy éreztem, jelentősen megnehezítette a párkeresést az akkori ingerszegény környezet (nem csak a kijárási tilalom idején). A randikon pl. nem volt miről beszélni, alig történt inger az emberekkel akkoriban. Szóval ez jelentősen közrejátszott szerintem az akkori sikertelen randikban. Amint véget ért a Covid, már könnyebben ment a randizás is, és nagyjából fél évvel utána találkoztam a mostani barátnőmmel.


28F

2022. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1,5-2 hónap után matcheltem a mostani párommal. Ő volt a 4. randim tinderen.

De a match után csak 4 hónappal jöttünk össze, nehezen adta magát :D

2022. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!