Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló apukák, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló apukák, ti hogyan találtatok párt? Anyukák is irhatnak, és mikor?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Még sehogyan.... :(

F35

2017. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
értem, hát én sem :D varjunk, hatha lesznek jo otletek
2017. okt. 31. 16:17
 3/25 A kérdező kommentje:
elso valaszolo, a picik is veled elnek ?
2017. okt. 31. 16:24
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem az ötleteken múlik...
2017. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
koszi, de akkor segitenel, hogy min mulik meg a szerencsen es az otleteken kivul? Neked sikerult?
2017. okt. 31. 16:25
 6/25 anonim ***** válasza:
En pultos voltam egy kocsmaba.. A parom munkabol hozta haza a haverjat es megalltak kvzni.. Majd bejott egy nap vagy 3szor aztan hazavitt aztan surubben jott es osszejottunk ennek mar 3eve :) 26N
2017. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

Anyukák két kategória van. Mind a kettő a neten ismerkedik nagyrèszt, (kis) gyerek melett ez a legkèzenfekvőbb.Gyerek melett nem nagyon lehet eljárni. Kèt kategória a lecsúszott mèlyszegènységben elő lányok 8 általánossal és egy végigbukdácsolt szakmunkással amit vagy befejeztek vagy nem 0munka tapasztalattal minimális gyessel. Ők hamar akarnak egy pasit aki kihúzza őket a "mocsárból" hogy megfogják neki is szűlnek.Egèsz nap chaten lógnak egy kerek egèsz levelet nem tudnak megìrni. Másik kategória bár van segìtsège mègis lefoglaja a gyerek és a tanulás tudja , hogy gyereknek csak úgy adhat meg mindent ha kevès munkaidőben jól keres. Ők a gyerek 2-3 èves kora előtt nem ismerkednek. Őkaz esti chatesek levelezősök . Ez szigorúan tapasztalat ! Az egyedűlálló anyukák 75%ára igaz.

A pasik: ritkább , hogy ők kapják a gyereket ès az anyuka pedig csak 2hetente láthatást. Sok nő szerint vonzó az ilyen apuka...főleg ha férfias kigyúrt kemèny de mègis tud gyengèd lenni. Másik része a hölgyeknek konkurenciának tekinti a gyereket. Pl ismerek egy egyedűlálló apukát a lánya túlsúlyos ès magas 4edikeskènt 8adikosokkal szokott szerepelni. A gyereket az anyja nem látogatja szégyeli. Pasinak lett új bnője akinek 2fia van! Az emlìtett kislány amelett, hogy a világ megveti.Mèg a mostaha anyja is utàlja.

2017. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. Orulok, hogy sikerult nektek -a pultos sztorihoz irom. A masik valaszra reflektalva, a tapasztalatbol irtakkal egyezik a velemenyem, persze minden helyzet mas es mas de altalaban veve ez a realitas , amit leirtal. A 'kis'lanynak azert szar lehet megmondom oszinten, de ezek szerint nem lehetetlen igy sem talalni :D
2017. okt. 31. 16:35
 9/25 A kérdező kommentje:
es szerintetek melyik kedvezobb , ha akkor talal valakit az egyedulallo szulo amikor a gyerek meg kisebb, vagy ha mar idosebb?
2017. okt. 31. 16:39
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerelt egy nőnél, akit aztán randira hívott.


Utólag azt kívánom, bár hagyta volna békén, mert én teljesen tönkrementem a mostohámnak hála, apám csak megszakad a munkában, mert inkább dolgozik, minthogy otthon legyen.


28n

2017. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!