Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság elég csak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elég csak átlagos nőnek születned, átlagos arrcal, testtel, pl 24 évesen egyetem után kimész külföldre, ahol összejössz egy átlag angol, német, osztrák, belga, holland, svájci, stb pasival és utazgattok életetek végégig?

Figyelt kérdés
35 évesen vagyok, és néha-néha szörfözik a facebookon, hogy mi van a 10-12 évvel ezelőtti ismerős nőkkel. Majd mindegyik egyetemi ismerős nő (pasi nem, érdekes ez) hozzáment egy külföldi pasihoz (vagy 60 ilyet tudok küldeni képekkel bárkinek) és vagy van gyerek és család, vagy 2-3 havonta más-más egzotikus országról tesznek ki képet (Dominika, Thaiföld), ahová utaztak. Durva, hogy ennyire lejt a pálya a nőknek.
2022. máj. 6. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
35 èvesen fiatalember vagy, most mèg te is könnyebben találsz nőt.
2022. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Irigykedsz, vagy mi a gond???
2022. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az az ember érzése, hogy %/4 nő travel addict függőégben szenved 20-35-50 évesen is.
2022. máj. 6. 21:46
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
"Nőknek lejt a pálya" valóban, de nem te vérzel minden hónapban és tolsz ki egy pár kilós gyereket a kloákádból és kell azt felnevelned akkor is, ha közben megcsúnyúltál és már csak a csóró rondáknak kellesz.
2022. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem, csak nekem az elmúlt 10-11 évem az egyetem után azzal telt, hogy 12 millió önerőt összerakjak egy kis lakásra és vehettem múlt hónapban. Ebben nem fértek bele a nők átlag fizetéssel, sem a thaiföldi utazások.
2022. máj. 6. 21:48
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Jaj persze, nem maradt egy nő sem az országban, mindet elvitték a külföldi pasik. Volt már... elég unalmas.
2022. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

"Majd mindegyik egyetemi ismerős nő "


Na persze. Uncsi.

2022. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Mi lesz a német, akármilyen nőkkel? Ők kikhez mennek férjhez? (nem mintha olyan tömeges lenne, mint írod)


De elég faramuci a gondolkodások. Miért a nőknek lejt a pálya? Ez alapján a jól kereső külföldi férfiaknak lejt a pálya, nem a nőknek.

Miért nem akarsz jól kereső férfi lenne inkább külföldön? Ja, hogy azért tenni is kéne.

2022. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Aha persze mindenképp.
2022. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Én meg azt hallottam, hogy a nyugati nők duskalhatnak a férfiakban. Egy átlagos nemet "Heidi" külsőre akar sokkal jobbat és okosabb férfit is megkaphat aki keletebbrol jött. Mondjuk magyar, szlovák, lengyel, roman stb. Ott aztán van választék a nőknek! Még mindig több férfi megy külföldre mint nő. Sajnos nem a 8 általános végzett, biciklis Karcsi, hanem.olyan fiatal pasik akik itthon is nagyon kellenének a nőknek. Erről ennyit kedves Kérdező!
2022. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!